כללי

רופא השיניים עשה לכם נזק? הנה כל מה שאתם חייבים לדעת

בעיות חניכיים ומחלות בשיניים הן דבר שכיח במאה ה- 21. האוכל אותו אנחנו אוכלים הוא לא האוכל אותו אכלנו בעבר, יתרה מזאת, היום יש לנו, בני האדם, הכלים הנחוצים כדי לאבחן בעיות אלו ואחרות בזמן ולטפל בהן כנדרש. אלא שלצערנו, כמו שיש לבני האדם את הכוח לרפא כך יש בידם גם את הכוח להרוס, כך שלעיתים אנו עלולים לחזות בסיטואציות מורכבות להן יש לתת מענה.

על תחשבו כי כאשר אתם עומדים בפני רשלנות רפואית אין לכם את הכלים לפעול כדי לשנות את המציאות ולקבל פיצוי הולם על טיפול לא מיטיב שקיבלתם. אמנם אין ספק כי כאשר אנחנו מדברים על התחום של רשלנות רפואית אנחנו לא פעם עלולים להרגיש חוסר בטחון שכן מדובר על תחום בו רוב האנשים לא מתמצאים.

אבל, אם עברתם טיפול כואב במיוחד או כזה שבחרתם לעבור בגלל סיבה אחת וקיבלתם תוצאה אחרת לחלוטין, יכול להיות שמגיע לכם פיצוי ותשובה לשאלות שמציקות לכם בבית המשפט.

אתם לא צריכים לעבור את התהליך הזה לבד

כל מי שמכיר את תחום המשפט יודע כי מדובר לא פעם בשפה מורכבת שיש מי שעלול למצוא אותה די מבלבלת. כאשר אנחנו מדברים על התחום של רשלנות רפואית החוויה הזו מתעצמת במידה רבה. בדיוק בשביל זה אתם יכולים לבחור עורך דין רשלנות רפואית.

תפקידו של עורך דין רשלנות רפואית הוא ללוות אתכם לכל אורך הדרך כדי שתקבלו משפט צדק. המטרה היא לא לתת למינוחים המורכבים להרתיע אתכם מקבלת הפיצויו המגיע לכם על פי חוק. אל תשכחו כי אתם אזרחים במדינה מתוקנת. בתור שכאלו החוק מגן עליכם מפני עוולות שנגרמו לכם גם אם אתם לא יודעים בדיוק מה הייתה הבעיה.

איך התהליך מתנהל

כאשר אתם יוצאים לדרך ובוחרים עורך דין רשלנות רפואית, אני, כאן במשרד עורכי הדין 'ארז כהן' הייתי מחלק את העבודה לשלושה שלבים:

  1. פגישה מקדימה:  במהלך הפגישה אני אשמח כמובן לשמוע על המקרה שלכם, להבין מדוע אתם פונים לסיוע של עורך דין רשלנות רפואית, על מנת להכין את התביעה אותה נגיש בהמשך לבית המשפט.
  2. הגשת התביעה: אחרי שנעבור ביחד על המינוחים המשפטיים, נלמד לעומק את פרטי המקרה ועוד, נצא לדרך ונגיש את התביעה בה נדרוש לקבל את כל המגיע לכם על פי חוק.
  3. המשפט עצמו: הליך משפטי עלול לקחת זמן רב. המטרה שלי היא לעבור אתכם את הדרך הזו באופן המקצועי ביותר תוך מתן דגש על תיווך של הסיטואציה ללקוח כל הזמן. לא פעם הליך משפטי עלול להביא איתו תחושות של חוסר נוחות ולחץ אותן ננסה למתן לאורך התהליך.

מחפשים עורך דין רשלנות רפואית? מוזמנים לדבר איתי עוד היום. 

 

אולי גם תאהב