כללי

הכירו את רשתות הצל של הקיץ הישראלי

מזג האוויר הישראלי מחייב אותנו למצוא פתרונות איכותיים ומתאימים שיאפשרו למשפחות, זוגות ויחידים, לבלות בחוץ. בין אם אתם אחראים למתחם בו פועלות קייטנות, מעוניינים למצוא פתרון עבור הקמה של מתחם לפסטיבל שכונתי, לא יודעים מה לעשות עם גינת הכלבים הקרובה, אנחנו כאן כדי לעזור לכם למצוא את הפתרונות המתאימים ביותר לצרכים הייחודיים שלכם.

אנחנו יודעים, אתם לא מרגישים כל כך מיוחדים, בצדק. לשמחתנו אנחנו יכולים להעיד על עבודה רבת שנים בהקמה של מתחמי צל שמאפשרים לרבים לנצל את המרחב בו הם חיים וליהנות מבילוי משותף בחוץ. הרי מה ישראלים אוהבים יותר מלבלות ביחד, בחוץ, עם האנשים שהם הכי אוהבים?

אם אתם מתלבטים על פתרונות ההצללה המתאימים והטובים ביותר עבורכם, אנחנו כאן כדי לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא.

מה היתרונות בפתרונות ההצללה שלנו

היתרונות של פתרונות ההצללה שלנו ושל רשתות הצללה היוצאות תחת ידינו הם רבים:

        רשתות הצללה מאפשרים לאוויר להיכנס ולצאת שעה שהקרינה נשארת בחוץ: אפקט חממה מתרחש כאשר יש לנו מאין בועה אליה נכנס אור השמש אבל האוויר לא יוצא. כאשר אנחנו מייצרים רשתות הצללה אנחנו רוצים לייצר משהו שעל פניו לא ניתן לעשות באופן טבעי. מצד אחד אנחנו לא רוצים להכניס את אור השמש, הרי אנחנו רוצים ליצור צל. בצד השני, אנחנו גם לא היינו רוצים לייצר מאין בועה, לכן, רשתות הצללה הן פתרון טוב כל כך. שכן הן מאפשרות לשמש להישאר בחוץ ולאוויר להתחלף .

        רשתות הצללה אצלנו הן רשתות הצללה השומרות על צבען: שמש חזקה משנה את הצבע של הנקודה אליה הקרניים מגיעות. שמש חזקה היא כמובן מה שמשנה את צבע עורם של בני אדם, שמש חזקה גם משפיעה על צבעם של בדים, קרני שמש חזקות יכולות להעביר צבע ולהבהיר את השטח עליהן אלו נופלות. לכן היה חשוב לנו כל כך לייצר רשתות הצללה שהצבע שלהן לא ידהה לאורך הזמן.

        רשתות הצללה מבית היוצר שלנו עמידות בפני פגעי מזג האוויר: רוח חזקה, גשם שוטף, כל אלו לא צריכים להשפיע על רשתות הצללה המיועדות לשפר את איכות חייהם של אלו המעוניינים לבלות במתחם זה או אחר.

אנחנו הולכים אתכם את כל הדרך

המטרה שלנו היא לא לשים עבורכם רשתות הצללה וזהו. אנחנו יודעים היטב כי רשתות הצללה איכותיות ככל שיהיו דורשות פעולות תחזוקה מפעם לפעם. לכן חשוב לנו לשמור על קשר, לכן אנחנו כאן. כדי לתת לכם את המענה הטוב ביותר, היעיל ביותר, בכל רגע נתון.

אנחנו כאן כדי להבטיח כי תקבלו שירות מעולה מההתחלה ועד הסוף. אתם לא נעלמים מעיננו אף פעם, אנחנו כאן. 

 

אולי גם תאהב