כללי

פנסיון לכלבים – כיצד לבחור את הפנסיון הנכון

כשאנחנו יוצאים לסופשבוע או לחופשה ארוכה יותר, הרחק מהבית, אנחנו צריכים לתכנן לא מעט דברים, לסדר ולארגן את החופשה מהיבטים שונים. אחד ההיבטים שאנחנו צריכים לקחת בחשבון הוא, איפה להשאיר את הכלב שלנו. 

אנחנו יכולים לפנות לחברים או בני משפחה שיאספו אותו אליהם, אך זו גם טרחה עבורם וגם אם זה לא יסתדר, זה עלול להיות בעייתי, אנחנו יכולים להשאיר אותו בבית ולבקש מאחד השכנים שידאג לטפל בו, אך שוב, אם הוא לא יכול לעשות את זה יום אחד או שיש מקרה חירום והוא לא יכול לעשות את זה בכלל, אז זה יכול להיות מאוד בעייתי עבורנו. 

לכן הפתרון הטוב ביותר מבחינתנו וגם מבחינת הכלב שלנו, הוא לחפש עבורו פנסיון בו הוא ישהה במהלך החופשה שלנו. כמו שאנחנו יוצאים לחופשה או כפי שאנחנו ישנים מחוץ לבית, כך אנחנו יכולים לספק לו קצת זמן איכות מחוץ לבית. פנסיון לכלבים זה בית המלון שלו, זו החופשה האולטימטיבית עבורו. 

השאלה היא כיצד אנחנו בוחרים עבורו את המקום הנכון בו הוא יבלה את החופשה, כיצד אנחנו בוחרים עבורו את הפנסיון המתאים. 

פרמטרים לבחירה חכמה

הפרמטר הראשון קשור אלינו יותר מאשר לכלב. הפנסיון צריך להיות קרוב יחסית לבית שלנו, כך שיהיה לנו נוח ללכת או לנסוע ולהשאיר אותו וכן לקחת אותו בחזרה. לא נרצה לבזבז על זה הרבה זמן, בוודאי לא אם מדובר במקרה חירום שאנחנו חייבים להשאיר אותו במקום מסוים. 

הפרמטר השני מתייחס לתנאים שהכלב יקבל במקום, בין אם זה אומר, תנאי המחייה, האם המקום פתוח או סגור, האם הוא לבד בחדר או עם כלבים נוספים, כמה פעמים ביום לוקחים אותו לטיול, איזה אוכל נותנים לו, וכל דבר אחר שקשור כך או אחרת לטיפול בו. צריך להדגיש, שבכל ההיבט הבריאותי, המקום אמור להיות בקשר עם הווטרינר שלנו אם חס וחלילה קורה משהו שמחייב זאת. 

הפרמטר השלישי מתייחס לאופי התקשרות בינינו לבין המקום, שעות הביקור, האם המקום שולח תמונות וסרטונים של הכלב ועוד. 

הפרמטר הרביעי יתייחס כמובן לעלות, ככל שהכלב ישהה יותר זמן במקום, הרי שעלות החזקתו במקום אמורה להיות נמוכה יותר, פר יום.

אולי גם תאהב