צרכנות

פינות אוכל מעוצבות נפתחות – גם יפה וגם פרקטי

כשאנחנו רוכשים פינת אוכל חדשה לבית, יש שתי נקודות בסיסיות בהן אנחנו ממקדים את הבחירה שלנו. נקודה אחת זה העיצוב והנקודה השנייה זה עד כמה השולחן הוא פרקטי ונוח לשימוש. 

לכן, סביר להניח שאנחנו נרצה לבחור מבין פינות אוכל מעוצבות נפתחות את מה השולחן שיתאים לנו. הרי הנחות היסוד שלנו צריכות להיות, אחת, שפינת האוכל היא אלמנט משמעותי ובעל השפעה רחבה על העיצוב של הבית בכלל והעיצוב של המקום בו השולחן ממוקם. הרי אנחנו לא מדובר בפריט קטן, מדובר בפריט מאוד גדול ורחב, עוצמתי, שתופס נפח במרחב.. 

הנחת היסוד השנייה היא, אנחנו נרצה להשתמש בשולחן לצרכים שונים, לא רק לצורך ארוחות בסיסיות בקרב דיירי הבית אלא גם לצורך אירוח של בני משפחה, חברים, מכרים, אולי אפילו עובדים ולקוחות. לכן אנחנו נצטרך להשתמש בשולחן גדול. מאחר ואנחנו נרצה שזה יהיה שימוש פרקטי, אז לא נרצה שהשולחן יהיה כל הזמן פתוח. לכן נבחר שולחן שנפתח. חברת רהיטי גליק מתמחים בשולחנות עם פטנטים מיוחדים היכנסו לקטלוג>>>

לבחור פינת אוכל בצורה נכונה

כאמור, כשאנחנו מחפשים פינת אוכל יפה ופרקטית, אז סביר להניח שאנחנו נחפש מבין פינות אוכל מעוצבות נפתחות את מה שיכול להתאים לנו. השאלה היא, כיצד בוחרים את פינת האוכל שתתאים לצרכים ולתנאים שלנו. 

נתחיל בעיצוב. אנחנו צריכים לשאול את עצמנו שתי שאלות, הראשונה, איזה עיצוב אנחנו מחפשים, באיזה עיצוב אנחנו מעוניינים, בין אם זה לשולחן באופן נפרד ובין אם זה כך שהוא ישתלב עם העיצוב במקום בו הוא ממוקם. שוב, זה מתוך הנחה שפינת אוכל יש לה השפעה נרחבת על העיצוב בחלל הבית ולא מדובר בפריט ריהוט קטן ושולי. השאלה השנייה שנשאל את עצמנו היא, האם העיצוב משפיע על החומר ועל המאפיינים של השולחן או להיפך.

לגבי העניין הפרקטי, הרי שנבחר שולחן נפתח אך נצטרך לבחון כיצד זה אפשרי, באיזה גודל, עד כמה זה נוח ופשוט, והאם אנחנו יכולים להשתמש בפונקציה הזאת בצורה זמינה בכל עת. כמובן שאנחנו צריכים לבחון את זה ביחס לצרכים שלנו.

אולי גם תאהב