כללי

אביזרים לרכב ביטחון – מה אנחנו צריכים בשביל רכב ביטחון

כשאנחנו רוכשים רכב, הרי שאנחנו מקבלים אותו עם אביזרים ספציפיים שהחברה והיבואן מספקים לנו. אם אנחנו רוצים לשדרג אותו, כך שהוא יכלול אביזרים נוספים או אביזרים משוכללים יותר, אז אנחנו צריכים לרכוש אותם בעצמנו. מדובר על אביזרים שהופכים את הנהיגה לבטוחה, נוחה ואיכותית יותר. 

כאשר מדובר ברכב שמיועד לצורך ביטחון, למשל, רכבים שמיועדים למוקד אבטחה או ביטחון עירוני, הרי שהוא חייב להכיל שורה של אביזרים שמאפשרים למשתמשים בו, לבצע את עבודתם בצורה טובה יותר, כלומר לנהוג בצורה הרבה יותר בטוחה, נוחה, אביזרים שמשפרים את איכות הנהיגה והשימוש ברכב, באופן כללי. לצד זה, מדובר באביזרים שמאפשרים להם לבצע את עבודת הביטחון שלהם. 

לפני שנציג מספר אביזרים לרכב ביטחון, חשוב להדגיש, שאביזרים כאלה ניתן לרכוש רק במקומות שמתמחים בכך, מקומות שיכולים לספק את המוצרים הטובים ביותר בתחום, כאשר רצוי מאוד לוודא שאותם מקומות גם מספקים לנו התקנה מלאה וכן אחריות על המוצרים. כך אנחנו נוכל להיות בטוחים, שנוכל לעשות שימוש אופטימאלי באותם אביזרים. 

דוגמאות של  אביזרים לרכב ביטחון 

גשר תאורה – על כל רכב ביטחון אנחנו יכולים למצוא תאורה שמותקנת בתוך גשר. היא מאפשרת לכל הנהגים והולכי הרגל, להבחין שמדובר ברכב ביטחון. התאורה יכולה להבהב וכן היא יכולה להיות דלוקה באופן קבוע. כמובן שהגשר כשלעצמו הוא חשוב, אך בשביל שהוא יעבוד חייבים להתקין מערכת בתוך הרכב שתפעיל אותו. 

מערכות הבהוב – בדומה לגשר תאורה, הרי שאנחנו יכולים למצוא מערכות הבהוב שניתן להתקין על גג הרכב. אלה מאפשרים לסמן לרכבים אחרים שמדובר במקרה חירום ועל כן יש לפנות את הדרך לרכב, על מנת שיעבור בקלות. 

מערכות כריזה – עוד מערכת שמאפשרת לנהגים ברכב ביטחון לפתוח בפניהם את הדרך, הן מערכות כריזה. מדובר על מערכת עם מיקרופון בתוך הרכב ורמקולים שפועלים כלפי חוץ. 

ערכות מחסום – אם יש צורך לבצע חסימות או עצירות של רכבים, הרי שיש צורך להשתמש בערכות אלה. כך גם שומרים על שטח נקי וגם מאפשרים לתנועה לזרום כרגיל.

אולי גם תאהב