כללי

3 בדיקות שחייב לעשות לפני סגירת אולם אירועים

כשאנחנו מתכוונים לערוך אירוע, פרטי או אחר, הדבר הראשון שאנחנו צריכים להחליט לגביו הוא, היכן לערוך אותו. בין אם זה מבחינת מיקום פיזי מסוים ובין אם זה סוג מבנה, אולם או גן אירועים.

אחרי שנחליט על המיקום ועל סוג המבנה בו נרצה לערוך את האירוע, יהיה לנו הרבה יותר קל להתקדם בתכנון שלו. בין היתר, ברגע שנחתום חוזה עם מקום מסוים, אז יהיה לנו תאריך ספציפי בו האירוע אמור להתקיים, ואז למעשה כל ארגון האירוע יהיה מכוון אליו. במילים אחרות, סגירה עם אולם או גן אירועים, מאפשר לנו להתחיל לתכנן אותו בצורה ממשית.

כיצד בוחרים אולם או גן אירועים?

ישנם פרטים מסוימים שאנחנו צריכים להחליט לגביהם, על מנת שנוכל לדעת האם נרצה לעשות את האירוע באולם או בגן אירועים. למשל, מתי נרצה לעשות את האירוע, בחורף או בקיץ, אירוע צהריים או ערב, כמה אנשים אנחנו רוצים שיתארחו באירוע, וכן אנחנו צריכים להחליט היכן אנחנו רוצים לערוך את האירוע מבחינת המרחק שלו, מהמקום בו אנחנו מתגוררים או עובדים

בחירת אולם או גן אירועים, מושפעת כאמור מפרמטרים ונקודות שונות, והיא גם מתבססת על היבטים כלכליים וכן היבטים של אופי השירות ואיכות המקום. ישנם מקומות שיכולים לספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים ולעומת זאת, ישנם מקומות שיציעו לנו רק את המבנה, ואנחנו נצטרך לשכור את כל הספקים ונותני השירותים בעצמנו.

מה צריך לבדוק כשבוחרים אולם אירועים או גן אירועים?

נניח ואנחנו מחליטים לשכור גן אירועים בשרון, מעבר לנקודות שציינו, הרי שיש עוד מספר בדיקות שעלינו לבצע, זאת על מנת שנוכל לערוך אירוע ברמה הגבוהה ביותר, אירוע שיתאים לצרכים שלנו ולציפיות של האורחים שלנו.

ישנן שלושה בדיקות שעלינו לבצע:

התאמה לקונספט האירוע – אנחנו צריכים לבחור גן אירועים שיכול להתאים לסוג האירוע שאנחנו מבקשים לערוך. למשל, אם אנחנו רוצים לערוך אירוע עסקי מכובד, המקום צריך להתאים לכך. אם אנחנו רוצים לערוך אירוע אינטימי, אזי שהמקום צריך להיות מותאם אליו.

נגישות וזמינות – המקום צריך להיות נגיש וזמין על מנת שיהיה ניתן לארח בו אנשים, מכל הגילאים ובכל המצבים. במילים אחרות, הוא צריך להיות נגיש וזמין לילדים ולמבוגרים, לאנשים שמתקשים בהליכה, או לכל אדם אחר. רק כך נוכל לארח את כל מי שאנחנו רוצים, בלי הגבלות.

היכולות של מקום – הכוונה היא שעלינו לבדוק, כמה אנשים המקום יכול להכיל, האם יש לו את כל הרישיונות הנדרשים להפעלה, האם יש תנאים מסוימים לעריכת אירוע במקום ועוד. כל דבר קטן או גדול, שיכול להשפיע על היכולת שלנו לארח במקום אירוע כפי שאנחנו רוצים. באופן מסודר ומאורגן, מבלי שיווצרו בעיות כאלה או אחרות.

אולי גם תאהב