כללי

כיצד כבישי ישראל התמלאו בשנים האחרונות ברכבים חדשים?

צריך להיות באמת עיוור, בכדי לא להבחין בכמויות כלי הרכב החדשים שיש על הכבישים בארץ ישראל בשנים האחרונות. מה הגורם העיקרי לכך? ובכן, כמובן שתוכניות הליסינג הפרטי, תנאי המימון המעולים ועוד. מחפשים אחר רכב חדש? ב-2020 מומלץ מתמיד.

אם בשנים עברו רובנו רכשנו את רכבינו בשוק הפרטי, הרי ששנת 2020 כבר נראית אחרת לגמרי. אתם מוזמנים להכיר עידן חדש של מכוניות פאר בתנאי מימון נוחים, רכבי ספורט במגרשי הליסינג הפרטי, רכבים מסחריים מעולים במגרשי המכוניות ועוד. אם כך, בואו נדבר על התופעה ההולכת ומתרחבת של רכישת מכוניות במחירים אטרקטיביים, בתנאים טובים וכו'. כל מה שרציתם לדעת על רכישת רכב מסחרי בתנאי ליסינג פרטי, מעודכן ל-2020:

רכבים מסחריים בתנאי ליסינג פרטי ותפעולי

אם אתם מחפשים אחר רכבים מסחריים מומלצים לצרכי עבודה, ב-2020 יש בפניכם לא מעט אופציות. בעוד שבשנים עברו היינו רואים על הכבישים בעיקר מכוניות כמו רנו קנגו וסיטרואן ברלינג, בימינו יש כבר המון אופציות אחרות.

חשוב לציין, בימינו הרכבים המסחריים כבר הרבה יותר נוחים, הרבה יותר מפנקים, גדושים בטכנולוגיות ועוד. אגב, מתחת למכסה מנוע גם אין אכזבה. כיום, ניתן להנות מנהיגה על רכבים מסחריים עם מנועים של טורבו דיזל, מנועים שבאמת לא מאכזבים, גם לא בעליות לירושלים.

רכבים מסחריים לצרכי עבודתכם הספציפית

יחד עם רכבים מסחריים נהדרים שקיימים כיום, אנשים רבים גם בוחרים להוציא רישיון למשאית ולנהוג על כלי רכב כמו שברולט סילברדו, שידועה מאוד בתעשיות השונות בשל יכולותיה העוצמתיות (שוקלת מעל 3.5 טון).

בכל מקרה, בין אם אתם מעוניינים לרכוש רכב מסחרי יד שניה בשוק הפרטי, או שמא אתם מחפשים רכבים מסחריים לרכישה בליסינג פרטי ותפעולי, יש כיום פתרונות מעולים. אתם יכולים להיכנס למגרש הליסינג, ועוד היום לצאת כבר עם רכב מסחרי חדש ומומלץ לצרכי עבודתכם הספציפית.

רכב מסחרי VS משאית: היכן בעיקר מתבטא ההבדל בשטח?

חשוב לזכור, כל עבודה מצריכה שימוש ברכב מסוג אחר, גם אם יגידו לכם אחרת. למשל, בטון ושיש, כמובן שלא תוכלו לשנע ולנייד עם רכבים כמו פיאט דוקאטו, מסכימים איתנו? אתם תגרמו לנזקים חמורים, אם הפיאט בכלל תצליח לנסוע. ואם כבר דיברנו על האירופאיות כמו פיאט האיטלקייה, אנחנו רוצים גם להזכיר שתוכלו לקנות בימינו רכבים צרפתיים מעולים לצרכים מסחריים ולצרכי עבודה.

למשל, רנו טראפיק, שמגיעם עם 170 כוחות סוס, היא אופציה מעולה עבור רכישת רכב מסחרי אירופאי שגם זול במוסך יחסית, אמין וחסכוני (בקטגוריה שלו, יחסית). בכל מקרה, אם אתם לקראת רכישת רכב מסחרי, אנחנו ממליצים לכם לברר לגבי תוכניות ליסינג פרטי ותפעולי, לפעמים גם אפשר לאתר דילים של מאה אחוז מימון! כיף. בהצלחה!

אולי גם תאהב