כללי

מחפשים רכב הסעה? טרנזיט יד2 למכירה זה הפתרון בשבילכם

הרבה מאוד בעלי עסקים מבקשים לספק שירותי הסעות לעובדים שלהם, ישנם אנשי עסקים שמעוניינים לפתוח חברות הסעות מתוך כוונה לייצר הכנסות ולעשות מזה רווח. בשני המקרים, וכן במקרים אחרים, יש צורך להחזיק צי של רכבים מסחריים, טרנזיט, על מנת שיהיה ניתן לספק שירותי הסעות בצורה איכותית וטובה, באופן כזה שיהיה ניתן לאכלס כמות גדולה של נוסעים. 

כשאנחנו מדברים על צי רכבים מסחריים, האופציה העיקרית כאמור שעומדת לפתחנו, במקרים בהם הרכבים אמורים לספק שירותי הסעות, היא טרנזיט. השאלה שעולה היא האם לרכוש רכב חדש, או שמא עדיף לנו לרכוש טרנזיט יד שנייה. 

לשמחתנו אנחנו יכולים למצוא טרנזיט יד2 למכירה בקלות היום, שכן יש לא מעט חברות שמציעות רכבים שעומדים אצלן בצי למכירה, יש נהגים שמבקשים להוציא רכבים שברשותם למכירה, כמו כן אפשר למצוא חברות ליסינג, חברות רכב, אשר יכולות להציע לנו טרנזיטים משומשים למכירה. השאלה היא, האם זה באמת הפתרון הכי טוב עבורנו. 

חשוב להדגיש, רכישת טרנזיט יד 2 למכירה היא אופציה טובה לא רק מבחינה כלכלית, למרות שזה באופן טבעי הדבר הראשון שאנחנו מסתכלים עליו. רכישת טרנזיט יד 2, היא אופציה טובה גם מסיבות אחרות, מקצועיות או מסיבות של שירות ועוד. בוודאי אם מדובר בעסקים קטנים, אנשי עסקים מתחילים ועוד. מקרים בהם לא תמיד ניתן להשקיע ברכישת רכב חדש, ולכן ישתלם יותר לרכוש רכב יד שנייה, גם אם מדובר בטרנזיטים. 

מדוע זה הפתרון הטוב ביותר

נתחיל מהסבר כלכלי. נניח ואנחנו צריכים להחזיק מספר כלי רכב ולא אחד, אז באופן טבעי, אם נרכוש רכבים משומשים, נוכל להפחית את העלויות בצורה משמעותית. אם נדאג שאלו יהיו רכבים באיכות גבוהה, אז לא נרגיש בהבדל מבחינת השימוש ברכב וכן, נוכל לצמצם באופן משמעותי גם את העלויות השוטפות או את העלויות על החלפת חלקים. על כן, מבחינה כלכלית זה ישתלם לנו. 

ההסבר המקצועי הוא, גם אם אנחנו חברת הסעות וגם אם אנחנו בעלי מקצוע כאלה ואחרים, הרי שרכב טרנזיט יכול לשרת אותנו במשך שנים ארוכות, על כן, זה לא בהכרח משנה אם יהיה לנו רכב חדש או משומש. במקרים רבים, דווקא האופציה השנייה תקסום לנו יותר, מאחר וכך אנחנו נוכל לעבוד עם הרכב ללא חשש, שמא יקרה לו משהו. 

יש הסבר אחד נוסף והוא, טרנזיט הוא לא רכב רגיל, היכולת שלנו למכור אותו בשוק הפרטי היא נמוכה מאוד. לכן זה לא תמיד משתלם לקנות רכב חדש. לעיתים עדיף לקנות רכב משומש, בידיעה ברורה שלא נצליח לייצר הכנסה משמעותית מהמכירה שלו. 

לפני סיום נדגיש, הכל תלוי כמובן בסוג, דגם, שנתון, איכות הרכב, ועד כמה הוא יכול לשרת אותנו בצורה טובה.

אולי גם תאהב