כללי

טיפים לבחירת בושם מתנה לגבר

בושם הוא דבר שניתן לראותו כהרחבה של אישיותו של האדם. זו הסיבה שיש לתת אותו במתנה תוך הקפדה והתחשבות.

יש לבחור בושם בהתאם לסוג הגבר שאליו הוא הולך. אם יודעיםאת העדפותיו של הגבר, זה יקל על בחירת ריח. לדוגמה, גבר עשוי להעדיף ריח מושק ואילו גבר מאחר עשוי להעדיף ניחוחות פרחוניים.

לגברים קשה לשמצה לקנות לעצמם מתנות. לכן גילינו את הדרך הטובה ביותר לבחור בושם איכותי כמתנה לגבר.

כשאת רוצה לוודא שבחרת את הבושם הנכון, חשוב לקחת בחשבון את אישיותו של מי שקונים לו את הבושם ואורחות חייו. לדוגמה, ניחוחות קלים והדרים פונים יותר לגברים צעירים יותר, בעוד שניחוחות חריפים נוטים להתאים לגברים מבוגרים.

השלב הראשון הוא הגדרת למי קונים, שיכול להתבסס על גיל או תכונות אישיות. לדוגמה, אם הגבר שלך מטופח ומעדיף ניחוחות קלים יותר, הוא עשוי ליהנות מבשמים בניחוח לבנדר או לימון. אם יש לו אורח חיים פעיל אז יש הרבה אפשרויות עם ריחות מתוקים או חריפים בהתאם, בושם קריד הוא אחד הבשמים שהפך להיות הבושם המועדף על כל גבר ועל כל מי שנמצא בסביבה ומריח את הבושם המיוחד הזה.

בחירת בושם היא משימה מאתגרת. קשה למצוא את המושלם ההוא שמתאים לאישיות של האדם שנותנים לו את הבושם אבל אם בודקים את ההתאמה האישית יהיה קשה מאוד לטעות לגבי בחירת הבושם המושלם.

בחירת בושם איכותי לגברים

בחירת בושם היא השלב הראשון בתהליך של ריח טוב. הניחוח גורם לכם להרגיש נקיים במשך כל היום. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון לפני רכישת בושם לגברים: ניחוח, אריכות ימים קבוצת גיל.

השלב הראשון הוא לברר איזה סוג של ריחות הוא הכי אוהב. גבר שחי בארץ עשוי להעדיף ריחות ארציים או עציים ואילו גבר צעיר יותר עשוי ליהנות מניחוחות שרירים או הדרים.

לאחר קביעת העדפותיו, יש להחליט איזה מהסוגים המתאימים ביותר לצרכיכם, כמו גם לתקציב שלכם. בושם לא כולם נוצרים שווים וחלקם יקרים יותר מאחרים מכיוון שיש להם מרכיבים יקרים יותר היוצרים ריחות טובים יותר.

שוק הבשמים עצום ודורש מאמץ רב למצוא את הבושם המושלם לעצמו. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי הבנת מה אנו רוצים מהבשמים שלנו ולאחר מכן בחירת בשמים העונים על צרכים אלה.

לעולם אל לנו לבסס את החלטתנו רק על גורם אחד כגון מחיר או אריכות ימים. ישנם גורמים רבים נוספים שעלינו לקחת בחשבון כגון ניחוח, ייבוש, סדים וכו '.

הבושם של גבר הוא ביטוי לאישיותו.

כיום, ישנם בשמים רבים הזמינים לגברים.

יש הרבה מותגים וסוגי ניחוחות שונים המתאימים לצרכיהם של כל הגברים. מגוון הניחוחות לגברים הוא אינסופי עם תוספת של ניחוחות חדשים שיוצאים מדי שנה.

ניתן לחלק ניחוחות לשלוש קבוצות: מזדמנים, ספורטיביים ופורמליים.

בשמים מזדמנים הם בדרך כלל קלילים ומרעננים כגון Aqua Quorum או Aqua Di Gio מאת Giorgio Armani. לעתים קרובות יש לבושם ספורטיבי ניחוח גברי המושלם לספורטאים או לכל מי שאוהב להתאמן בחיק הטבע כגון Diesel Fuel For Life או Adidas Moves By עדי דאסלר ספורט. בשמים רשמיים הם בדרך כלל ריחות חזקים מאוד שהופכים אותם לאידיאליים

אנשים רבים, גברים ונשים כאחד, משתמשים בבושם כמרכיב עיקרי בשגרת יומם. בושם הוא הכרח עבור אלה שמבלים חלק ניכר מזמנם בעבודה או במרחבים ציבוריים.

אנחנו ממליצים לכם להכנס לאתר של בישום למגוון רחב של בשמים.

כמה בשמים מיוצרים במיוחד לגברים ובשמים אלה בדרך כלל בעלי ריח מעושן יותר. ניחוחות עץ האלגום, הטבק, הארז והעור נמצאים לעתים קרובות בבשמים אלה כניסיון להפוך אותם לגבריים יותר. החיסרון בבשמים אלה הוא שלרוב יש להם ריח קליל יותר מבושם של נשים, מה שמקשה על להישאר רענן כל היום.

 

אולי גם תאהב