כללי

כך תתכננו חתונה בטבע בצפון

ארגון חתונה, באופן כללי, זה לא דבר פשוט. הוא דורש הרבה התייחסות להרבה מאוד פרטים קטנים וגדולים, אשר צריכים להתחבר ביחד בשביל לייצר בסופו של דבר אירוע מושלם. בדרך כלל, באופן טבעי, זוגות מצפים ומקווים שזה יהיה אירוע חד פעמי בחייהם, אז הם שואפים שהוא יהיה מושלם, ללא שום טעויות, אירוע בלתי נשכח שהאורחים ייהנו ממנו ולא יפסיקו לשבח אותו.

אחת כמה וכמה זה אירוע מורכב לארגון כשמדובר על חתונה בטבע בצפון. לא משנה אם בני הזוג עצמם מאזור הצפון ואם המשפחות שלהן מגיעות משם, הרי ארגון אירוע כזה באזור ועוד בטבע, הוא לא דבר פשוט ומחייב התייחסות לפרטים שונים ועבודה עם ספקים מגוונים.

מה זו חתונה בטבע בצפון?

כשמדברים על חתונה בטבע בצפון, זו אחת משתי אפשרויות. הראשונה, חתונה בגן אירועים מתוחם אשר נמצא בלב אזור טבעי בצפון הארץ. אפשר למצוא לא מעט גני אירועים שכאלה, בהם ניתן לערוך חתונות ואירועים אחרים. אפשרות שנייה, היא ארגון חתונה בטבע, במקום בו ניתן לעשות זאת בארגון עצמי, במקום לא מתוחם ולא סגור.

בשביל לארגן חתונה בטבע בכל מקום וכן בצפון, צריך לחשוב תחילה איך רוצים לארגן את האירוע, כמה אורחים מתכוונים להזמין אליו, איפה בדיוק רוצים לעשות אותו, ומה רוצים שהוא יכלול. חלק מהדברים יהיה אפשר לשכור דרך ספקים, במקרים אחרים יהיה צורך להשתמש בדרכים אחרות.

איך מתכננים חתונה בטבע בצורה נכונה?

לפני שמתחילים בתכנון, יש לקבוע את המועד בו רוצים לערוך את האירוע, חשוב לקבוע מועד בתאריך אפשרי מבחינת מזג אוויר ומבחינות אחרות. מומלץ שהאירוע יהיה בתאריך, יום ושעה שכל האורחים אותם מבקשים להזמין, יוכלו באמת להגיע בצורה פשוטה.

יש לבחון אילו ספקים רוצים וצריכים להזמין לאירוע, כאשר צריך לבחון איך הם עובדים ביחד. יש דברים שצריך להשתלב, על מנת שיהיה ניתן לייצר אירוע מאורגן בצורה מסודרת, על פי לוח זמנים ועל פי הקונספט של האירוע.

כיצד בוחרים את הספקים הנכונים

כפי שניתן להבין, גורמים חשובים בתכנון חתונה בכלל ובפרט בתכנון חתונה בטבע בצפון הם ספקים איתם בוחרים לעבוד. יש להכין רשימה של כל התפקידים הרלוונטיים ואז לחפש ספקים שיכולים למלא אותם בצורה מקצועית וטובה.

מדובר על תפקידים כמו, תקליטנים, צלמים, קייטרינג, מעצבים, וכן בעלי מקצוע שיכולים לספק מוצרים ושירותים שונים, גם בלי להיות חלק מהאירוע, למשל כל מה שקשור לחשמל, תאורה, הגברה ועוד.

על מנת לערוך חתונה בטבע בצורה טובה, מומלץ להיעזר בגורמים מתמחים בהפקת אירוע מסוג זה. למשל חווה ואדם. חברה שמתמחה בהפקת אירועים באופן כללי ובפרט בכל מה שקשור לתחום של חתונות ואירועים בטבע. כך יהיה יותר קל לארגן את האירוע ולהוציא אותו לפועל כפי שרוצים.

אולי גם תאהב