כללי

כיצד צורכים קנאביס רפואי?

צריכה של קנאביס רפואי מתבצעת בשתי דרכים עיקריות – בתצורת שמן או תפרחת שניתן לעשן. יש זנים רבים של קנאביס עם כמויות משתנות של THC ו-CBD, וההתוויה לכל אחד משתנה בהתאם למצבו הרפואי ומהחלה ממנה הוא סובל. הרופא המומחה עושה את השיקולים שלו כדי להמליץ על מה שיתאים למטופל שלו.

 

את הקנאביס הרפואי תוכלו לצרוך גם בשיטה של אידוי, אשר הופכת להיות יותר נפוצה בקרב אלו שמחפשים אלטרנטיבה בריאה יותר לעישון. התועלת הבריאותית שהקנאביס מספק לאנשים שנאלצים להתמודד עם מחלות קשות ניכרת לעתים קרובות כבר מהרגע הראשון והופכת את ההתמודדות שלהם עם הכאבים להרבה יותר קלה.

 

תבדקו עם הרופא המומחה אפשרות לטיפול באמצעות קנאביס רפואי

 

חשוב לדעת שאם רוצים לקחת קנאביס לאורך שעות היום ולשמור על שגרה של תפקוד ועבודה, אז יש צורך לוודא כי מינון ה-THC לא יותר מידי גבוה, שכן זה משהו שיכול להביא לפגיעה משמעותית ביכולת להיות פרודוקטיביים וצלולים במהלך שעות היום.

 

אם כבר אתם מחליטים לצרוך קנאביס רפואי ב- בית מרקחת קנאביס מורשה עם מינון גבוה של THC, אז זה יהיה רצוי לעשות את זה אך ורק בשעות בערב, כאשר זה פחות קריטי אם תהיו צלולים או לא. בכל אופן, כמובן שיש צורך לעשות הכול אך ורק בעצתו של רופא, כך שתוכלו לדעת שאתם שומרים על הבריאות שלכם.

 

שימו לב כי שימוש בקנאביס רפואי צריך להיות מותאם באופן אישי למצב הרפואי שבו אתם נמצאים, ועל כן זה יהיה חיוני שתתייעצו עם הרופא המומחה שלכם כדי להבין טוב יותר את הדרך שבה אתם יכולים להתמודד עם המחלה שלכם על הצד הטוב ביותר.

 

קנאביס רפואי הופכת את ההתמודדות עם המחלה לקלה יותר

 

יש לא מעט אנשים שהתחילו לצרוך קנאביס רפואי וראו כבר מהרגע הראשון שהוא משפיע עליהם לטובה, מקל עליהם את הכאבים ומאפשר להם להתמודד עם המחלה בקלות רבה יותר. במידה ואתם נמצאים בצומת דרכים לפיה התרופות שאתם עושים בהן שימוש לא עוזרות לכם, וכעת אתם מתלבטים האם לצרוך קנאביס רפואי, אז יהיה כדאי לכם להביא זאת בחשבון ולהתייעץ עם רופא בהקדם.

 

תזכרו שככל שאתם ממתינים יותר זמן עם הניסיון לטפל בעצמכם עם קנאביס רפואי, אתם מציבים את עצמכם בפני מצב שתאלצו להתמודד עם הכאבים שמטרידים אתכם יותר זמן, ולפיכך יהיה כדאי לכם לשקול היטב את מה שאתם בוחרים לעשות במישור הזה ולהקפיד לשמור על הבריאות שלכם.

 

אם גם אתם רוצים לבחון עד כמה קנאביס רפואי יכול להקל עליכם בהתמודדות עם הכאבים מהמחלה, תצטרכו להעלות את זה בפני הרופא שלכם ולהיוועץ עמו כדי להבין איך אפשר להתקדם ומה ניתן לעשות. אל תוותרו בהתמודדות שלכם עם המחלה ותזכרו שתמיד יש מה לעשות כדי לחוות הקלה בכאבים.

אולי גם תאהב