עסקים

כל מה שאתם חייבים לדעת על מקרר חלביה

בין אם אנו קופצים לביקור בסופר, או נהנים מהפסקת ארוחת בוקר במשרד, אין כל ספק כי תצוגת המזון משפיעה על חוויתינו. כמו בכל דבר, גם חווית הקניה או הארוחה שלנו חוסה תחת החשיבות שבאסתטיקה, והיא ללא כל ספק מהווה חלק בלתי נפרד ממנה. כך, גם מבלי להתכוון, מתקבלות ההחלטות, ואנו גומרים אומר האם לחזור ולקנות באותה חנות, או שמא לחפש מקום אחר.

כיום, מקררי חלביה אינם עוד מקרר העומד בסופר, והם מעוצבים בצורות שונות אשר מושכות את העין, ומנעימים את חווית הקניה והשהייה במקום. בכל גודל שלא יהיה צורך בכך, בין אם מקרר חלביה קטן עבור חנות קטנה או גדול עבור חנות מפעל, ניתן לבחור עיצוב עבור מקרר החלביה, בצורה ובתאורה אשר תתאים לרוח המקום. ויש לציין שמעבר לנעימות, ביכולתו של עיצוב נכון לאפשר אפשרויות אחסון חכמות וחסכוניות.

המפתח לשמירה על הבריאות: מזונות שונים דורשים קירור שונה

מבחינה בריאותית, מקרר חלביה מאפשר את הדבר הנכון והאיכותי ביותר עבור קירור המזון. מזונות שונים דורשים קירור שונה. כאשר יש באפשרותנו לבצע הפרדה נכונה מבחינת הטמפרטורה למוצרים השונים שאנו מחזיקים בקירור, יש ביכולתנו לשמור ככל האפשר על טריותם, איכותם ואורך חיי המקרר שלהם. וכך, להבטיח גם עבורנו את התזונה הנכונה והבריאה ביותר, מופחתת חיידקים ככל האפשר.

על מנת למקסם את יכולותיו של מקרר החלביה, יש להקפיד על קירור המזון בכמות מדויקת ולא מעל הנדרש לפי הוראות היצרן, ובקיצור נמרץ לא להעמיס את מקרר החלביה יתר על המידה. עומס יתר עלול לגרום לכך שהמוצרים בקירור לא ישמרו באיכות הטובה ביותר ויתקלקלו, שכן הם לא יקבלו את התנאים הדרושים להם מספיק, עקב העומס במקרר.

מקסום אפשרויות הקירור תוך שמירה על הגיינה ובריאות

מקרר חלביה כשמו כן הוא, והוא אכן נועד לקירור של מוצרים חלביים. ישנה אפשרות לחלק את מקרר החלביה לשניים, מקרר ומקפיא, ולמקסם את אפשרויותיו. בתצורתו הזו, ממוקם מד טמפרטורה, הן במקרר והן במקפיא, למען ניהול נכון ושליטה. תפקידם של המקרר והמקפיא לחלק את המוצרים לשתי קטגוריות שונות, בהתאמה לטמפרטורה הדרושה, ולשמור על המוצרים החלביים בצורה הטובה והאיכותית ביותר. בברירת המחדל, המקרר מכוון ל-4 מעלות צלזיוס, ואילו המקפיא מכוון ל-0 מעלות לכל הפחות.

היתרון הכה גדול הזה שבהפרדה של מוצרים חלביים ממוצרים אחרים (בשריים, לצורך הדוגמה), הוא גדול ביותר. שכן, הוא מסייע בהפחתת גדילה והתפשטות של חיידקים, שהרי המוצרים המצויים בו רובם ככולם מאותו הסוג. לכן, קירור מוצרים במקרר אחד מייתר את הסיכון בחדירה של נוזלים ממוצר חלבי לבשרי או הפוך, מונע התפשטות של חיידקים וזיהום. ובכך, עוזר לנו לשמור הגיינה בכל הקשור למזוננו, ומעל הכל, על בריאות איתנה וחזקה.

אולי גם תאהב