כללי

מתי משתמשים בגנרטור חשמלי

גנרטור חשמלי הוא השם הלועזי למה שאנחנו קוראים בעגה המקצועית: 'מחולל זרימה'. למעשה, גנרטור חשמלי הוא כלי ליצור חשמל. גנרטור פועל בעזרת סליל מתכת המסתובב סביר צירו. סליל המתכת מסתובב בעזרת אנרגיה המופקת מדלק, בנזין, נפט ויכול גם לעבוד במקרים מסוימים בעזרת כוח גדול של מים וכן הלאה.

גנרטור חשמלי הוא פעמים רבות הפתרון האולטימטיבי למקרים בהם יש צורך בחשמל אבל אין גישה לחשמל. דבר שיכול לקרות במקרים רבים אותם נסקור בהרחבה בהמשך. כמו כן, במאמר זה נבין איך לרכוב גנרטור חשמלי כך שיענה על צרכיכם. במידה ואתם מעוניינים במידע נוסף, המשיכו לקרוא.

גנרטור חשמלי באירועים

גנרטור חשמלי יכול לשמש באירועים בשני מקרים:

  1. 1. כאשר מדובר על אירוע חוץ : היום, בוודאי שלאור שנת 2020 אנחנו כבר יודעים שאין כמו אירוע המתקיים בחוץ, תחת כיפת השמיים. היום אנחנו גם יודעים שאין סיבה לא ליהנות ממוזיקה טובה או מאוכל נהדר גם בשטח. כל מה שצריך לעשות הוא להביא גנרטור חשמלי שיעשה את העבודה ויהיה מאין 'חברת חשמל' קטנה שצצה לרגל האירוע.
  2. 2. כאשר אנו רוצים להיות על הצד הבטוח: האמינו לנו, זה לא נעים, באמצע השמחה לגלות שיש הפסקת חשמל. אנו יכולים להעיד כי אולמות אירועים רבים כבר קנו לעצמם גנרטור חשמלי שיהיה שם לכל מקרה.

גנרטור חשמלי לתעשייה

כאשר אנו מדברים על גנרטור חשמלי לתעשייה אנו לא מדברים רק על מפעלים גדולים. אנחנו מדברים על כל בית עסק שלא רוצה להיות תלוי בחברת החשמל כדי להמשיך לעבוד. במפעלים רבים מערכת החשמל עלולה להיות במצב עדין. לעיתים זה קורה מכיוון שהמפעל נמצא במחסן, או האנגר שהחשמל בו לא מטופל כמו שצריך, לעיתים אנו עלולים להגיע למצב של קצר חשמלי בגלל העומס הגדול של מכשירי חשמל רבים על מערכת החשמל המקומית.

במקרה הזה יכול להיות שהפתרון הטוב ביותר לבית העסק שלך הוא לקחת גנרטור חשמלי המתאים לתעשייה על מנת לא להיתקע בכל פעם שמערכת החשמל קופצת במפעל.

כמו כן, אין ספק כי גנרטור חשמלי יכול להיות גם סתם אמצעי ביטחון על מנת להבטיח כי המפעל ימשיך לעבוד גם במקרים של הפסקות חשמל.

איך בוחרים גנרטור חשמלי

בחירה של גנרטור חשמלי צריכה לקחת בחשבון את הסיבה בגינה אתם פונים לרכוש גנרטור חשמלי, איזה דלק הוא צורך וכמה ממנו הוא צורך. לדוגמא, אם מדובר על השכרת גנרטור לאירוע חד פעמי יכול להיות שלא ישנה כל כך אם זה יהיה גנרטור שצורך הרבה דלק, אבל אם אנחנו לוקחים גנרטור לכמה ימים במקום מבודד, חשוב שיהיה גנרטור חסכני וכן הלאה. כמובן שאסור להתעלם ממסגרת התקציב ולמצוא את הגנרטור הטוב עבורכם במסגרת האפשר.

במידה ואתם מעוניינים לשמוע עוד, אנחנו ב- Nik Systems מחכים לכם באתר ובטלפון.

אולי גם תאהב