צרכנות

המדריך לרכישת מחשבים ניידים לעסק

עולם העבודה השתנה מהקצה אל הקצה בעקבות מגיפת הקורונה ששינתה את עולמנו באופן חסר תקדים. השינוי המהותי שהתרחש הוא כמובן השימוש בכלים טכנולוגיים שמאפשרים לכל אחד מאיתנו לעבוד מנקודה אחרת ברחבי העולם ובארץ.

ההוצאות שפחתו עם צמצום שטח המשרדים שהיו בעבר החלק הארי בהוצאות של כל עסק מצליח, איפשרו לרבים לרכוש מחשבים ניידים מתקדמים עבור העובדים שלהם, על מנת לאפשר לאלו לעבוד מכל מקום בו היו רוצים לעבוד, ביעילות מקסימלית ותוך ניצול השעות הטובות של היום שלהם.

מחקרים רבים מראים כי דווקא ההזדמנות לעבוד מנקודות שונות ברחבי הארץ לא מורידה מהיכולות של העובדים שלכם, אלא להיפך. מדובר על הכלי שיאפשר לעובדים שלכם לעבוד בנוחות, בלי להיכנס כועסים למשרד כי הם עמדו שעות רבות מידי בפקקים, בלי להיות לחוצים מכל המטלות שעליהם לעמוד בהם תוך שהם חושבים בכלל על ארוחת הצהריים שלא הספיקו להכין לילדים.

כך שללא כל ספק, רכישה של מחשבים ניידים היא הכלי האפקטיבי ביותר ליצירה של מרחב עבודה משתף, מכיל, גמיש, כזה שנותן לנו את מה שכולם מחפשים בעולם החדש, הוא החופש.

איך בוחרים נכון את המחשבים הניידים המתאימים לחברה שלכם? בקלות, נדבר על כך בהרחבה ממש עכשיו.

קודם כל, צריך לדון בשאלת התקציב

כאשר אנחנו מדברים על התקציב אותו אתם מקדישים עבור רכישה של מחשבים ניידים, אנחנו צריכים לשים לב לנקודה מהותית אחת, כאשר אנחנו מדברים על שאלת התקציב, אנחנו חייבים לשים לב לכך שהאופן בו אתם מסתכלים על התקציב חייב לכלול כמובן את הרווח העתידי שלכם מכך שהעובדים עובדים בנוחות מירבית.

כלומר, אם לעובדים לא יהיו מחשבים ניידים נוחים לעבודה, מתאימים למהירות הגלישה המתאימה לחיים בשנת 2021, אתם תמצאו כי התפוקה של העובדים שלכם יורדת באופן משמעותי. אנחנו רואים לא פעם מנהלים הנמנעים מלאפשר לעובדים שלהם לעבוד על מחשבים מתקדמים בגלל התהיות על התקציב, מה שבדיעבד פוגע בעסק עצמו.

כל מחשב והיתרונות שלו

מטבע הדברים כל עסק צריך פתרונות קצת אחרים. מחשבים ניידים עבור עסק המתמחה באבטחה של מוצרי אינטרנט למשל, לא דומה לחברה העוסקת במיתוג ושיווק, שם בדרך כלל נראה צורך בשטח איחסון גבוה ותמיכה בתוכנות עריכה, לעומת המחשבים עבור חברת האבטחה שצריכים כמובן את היכולת לגבות את הנתונים באופן דיסקרטי ברמה גבוהה.

מחשבים שונים כמובן תומכים במערכות הפעלה שונות, כך שצריך לראות כי אתם בוחרים את המחשב המותאם בדיוק לצרכים של החברה שלכם.

אין כל ספק כי לעיתים עודף המידע עלול להיות מבלבל. על כן פיתחנו, אצלנו בחברה, כלים שאפשרו לכם להתייעץ ולקבל תמונת מצב מלאה שתעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור בית העסק שלכם.

אנחנו כאן, מוזמנים ליצור קשר. 

 

אולי גם תאהב