צרכנות

איזה מותג הכי אהוב על הישראלים?

ישראלים אוהבים לרכוש בגדים יפים, אוהבים מותגים, אוהבים להראות את עצמם ולתת לעולם להסתכל עליהם. ישראלים תמיד יחפשו את מה שחדש, מה שקורה עכשיו, מה שמעניין. זה ביחד עם מזג האוויר החם בישראל נוצר כאן שילוב מעניין, בין אנשים שאוהבים להתלבש, אוהבים דרמה ולהיראות, מהצד השני, הלבוש מאופיין בדרך כלל בבגדים קלילים, לא חמים מדי, כאלו שמתאימים למזג אוויר חם, ים תיכוני ולח במיוחד בחודשי הקיץ.

מה שכמובן צריך לשים עליו דגש הוא שבשאלה הנוגעת למותגים אותם אוהבים הישראלים, אין כל ספק כי נאמנות היא שם המשחק. נכון, ישראלים אוהבים לחדש, אוהבים להרגיש שהם עומדים בטרנד, אבל בכל הקשור למותגים שהוכיחו את עצמם, יש כמה שלא יצאו מהמשחק כנראה לעולם.

על כך נדבר ממש עכשיו.

מותגי הנעלה, ישראלים אוהבים כשנוח להם

כאמור, מדינת ישראל היא מדינה חמה במיוחד, לא שאנחנו היינו צריכים להגיד לכם את זה כדי שתדעו את פריט המידע הזה בעצמכם. לכן, בחירה של מותגי נעליים איכותיות, נוחות, נטולות עקב, הן בחירות השולטות ברחוב הישראלי. כך שמותגים כמו טבע נאות, אולסטאר , הפכו לסוג המותגים שתמיד יעבדו ברחוב הישראלי.

אולסטר אדומות יעבדו תמיד כמובן, אבל שימו לב כי לא פעם גם כאלו בגוון שחור או אולי אפילו צבע נועז אחר, יוכלו להעיד במשהו על הטעם האישי שלכם ויאפשרו לכם להתבטא באופן מלא יותר.

מותגי הנעלה כמו במקרה של תיקי יד, הם אולי לא הפריטים הראשונים העולים לראש למשמע המילה ' מותגים ' אבל חשוב לשים לב כי באמת פעמים רבות הפריטים הנוספים, הקטנים, הם אלו שבכוחם לשנות את כל ההופעה מהקצה לקצה. דווקא לבוש סולידי אליו מתווסף פריט מיוחד, כזה שנותן איזה טאצ' אלו הכלים שיאפשרו לכם לשדרג את האופן בו אתם נראים ומרגישים בכמה רמות.

הכי חשוב זה ללבוש בגדים שמחמיאים לכם

הטעות הכי מוכרת היא רכישה של מותגים נחשבים, בלי כל קשר לאופן בו אלו מתבטאים על הגוף הייחודי שלכם. מדובר כמובן בטעות משום שלא משנה מה אתם לובשים, אם זה לא נראה עליכם טוב, במידה רבה לא ממש עשיתם כלום. אמנם כאשר אנחנו מדברים על נעליים בדרך כלל סיטואציה כזו לא מתרחשת, שכן, במקרה של אולסטר לדוגמא, קשה מאוד לטעות. אבל, אנחנו בהחלט יכולים לראות סיטואציה בה בחורה רוכשת מותג נחשב אבל לא כזה שיושב עליה טוב.

היום, יותר מתמיד, בגלל השימוש המוגבר באמצעים וירטואלים כמו אינטרנט, חשוב לשים לב כי אתם מקפידים על בחירה של בגדים המתאימים לכם הן במידות והן למבנה הגוף הספציפי שלכם.

אנחנו כאן כדי לתת לכם לבחור ממגוון של בגדי מותגים, המבוקשים ביותר בעולם. 

 

אולי גם תאהב