כללי

שף על האש – להציע לאורחים שלנו בשר ברמה הכי גבוהה שיש

במשך שנים התרגלנו שבאירועים, בין אם מדובר באירועים פרטיים או אחרים, עלינו לשכור את שירותיה של חברת קייטרינג על מנת שזו תציע לאורחים שלנו תפריט מגוון עם מנות שונות. התרגלנו שהתפריטים הם די דומים אחד לשני, וגם אם הם כוללים בשר, סביר להניח שלא מדובר במשהו ייחודי, לא מדובר במשהו יוצא דופן.

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שיפור ניכר בתחום, כך למשל, אנחנו יכולים לשכור את שירותיו של שף על האש, על מנת להציע לאורחים שלנו בשר ברמות שונות, הרבה יותר אטרקטיביות, הרבה יותר ייחודיות וטובות מאשר בתפריטים סטנדרטיים.

לפני שנסביר את הייחוד של שף על האש, צריך לומר, אם אנחנו רוצים להציע לאורחים שלנו בשר ברמות שונות, בשר ברמות גבוהות, אנחנו צריכים לבחון תחילה האם זה בכלל מתאים לאופי האירוע, האם זה בכלל מתאים לסוג האורחים שאנחנו רוצים להזמין אל האירוע שלנו. הרי אם מדובר בקהל של ילדים נניח, אז אולי זה מתאים פחות. שלא נדבר על זה, שאם מדובר בקהל שצורך פחות בשר או פחות מתייחס לשאלת ההכנה והאיכות, ייתכן מאוד שזה לא ישתלם לנו להזמין שף לאירוע כזה.

מה הייחוד של שף שעובד על האש?

אנחנו מכירים את הרעיון, את המושג של גרילמן וכדומה, מכך שאנחנו מארחים אנשים למנגל בסופי שבוע או חגים, ואז אנחנו עומדים ליד הגריל ודואגים שהבשר יהיה עשוי בצורה איכותית, דואגים להציג לאורחים שלנו בשר ברמה גבוהה.

התפקיד של שף על האש איננו שונה באופן מהותי. הוא משתמש בכלים ואמצעים מקצועיים, סביר להניח הרבה יותר מקצועיים, גדולים ואיכותיים ממה שיש לנו. הוא עובד עם בשרים ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שאנחנו יכולים למצוא, בדרך כלל, זה תלוי כמובן בשאלה מה הוא מזמין, מה אנחנו מזמינים ממנו. והוא מבצע את כל תהליך ההכנה מול העיניים של האורחים שלנו.

כך הם יכולים לראות מה הוא מבשל להם, ולהחליט מה הם רוצים לאכול על פי מה שמתבשל על האש.

אולי גם תאהב