כללי

מתנפחים להשכרה

באירועים משמחים לילדים, כגון ימי הולדת או מסיבות סוף שנה בביה"ס. אנו רואים כי אחד הגימיקים שילדים אוהבים הם מתנפחים להשכרה. הילדים יכולים להשתעשע, כאשר מתנפחים אלה, מגיעים בצורת בובות ישנן חברות רבות הפועלות בתחום, כאשר הן שולחות מתקין אשר ינפח את המתקנים המתנפחים וידאג לבטיחות הילדים. ניתן למצוא מתנפחים אלה בכל הגילאים ולכן ישנם מתקנים מתנפחים שהם גבוהים יותר לילדים גדולים יור.

יש לבדוק ממי כדאי לשכור מתנפחים להשכרה היות ובשוק, קיימות חברות רבות, אשר מציעות את שירותיהן. יש לבדוק אם קיימת פוליסת ביטוח אשר תבטח את הילדים, אם יש ביטוח גם במקרה שהמתקן ייפגם עקב תקלה טכנית, יש לבדוק את טווח המחירים ואיכות המתנפחים לפני שתחליטו באיזו חברה לבחור.

סוגי המתנפחים והיתרונות בהשכרתם

ניתן היום למצוא חברות רבות אשר מעוניינות להשכיר מתנפחים להשכרה. למעשה ישנם שני סוגים של מתקנים מתנפחים, כאלה הפועלים על אוויר וכאלה הפועלים על מים. יש לדאוג כי יהיה מי שיתפעל אותם. יש להזמין  את המתנפחים מחברה אשר אוהבת ילדים ויש לה ניסיון רב איתם. יש להסביר לילדים שעליהם להיות זהירים, היות וילדים נוטים לשכוח את כללי הבטיחות כאשר הם מתלהבים מהמשחק והקפיצות על מתקנים מנופחים.

שילוב ש משחק ואתגרים רבים במתנפחים לאירועים 

ניתן לשלב משחקים מאתגרים, כאשר תתחילו להתעניין בקרב כמה חברות, אשר מציעות מתנפחים להשכרה. כולנו מעוניינים שהילדים יסיימו את האירוע המשמח שאליו הם הוזמנו עם חיוך ולכן, יש להקפיד על הכללים ולמצוא מתקנים אשר יתאימו לגילם של הילדים.

כדאי לשים לב שהילדים לא יריבו ביניהם על תור למתקן המתנפח ולכן, מומלץ כי ההורים שייבחרו מטעם ביה"ס או וועד ההורים ישמרו כל העת כאשר הילדים קופצים ומשתוללים על המתקן המתנפח. ימי הולדת ואירועי ילדים בעידן של היום, שונה מימי ההולדת שהכרנו כילדים לפני עשרות שנים. ההורים משקיעים זמן ומשאבים כספיים על ימי הולדת והקונספט השתנה מן הקצה אל הקצה, היות וגם לילדים בכל גיל, קיימות דרישות גבוהות. כדאי כי אם אתם מתכננים אירוע יום הולדת לילדיכם, מומלץ כי כבר חודש מראש, תתחילו להתעניין על מתקנים מתנפחים, אשר תשכיר לכם אותם חברה אמינה וותיקה.

אולי גם תאהב