כללי

הגדלת מרחב הישיבה מחוץ לעסק ע"י בחירה של שטח מקורה

מתי כדאי לבחור באוהלי קונסטרוקציה על מנת להגדיל את מחרב הישיבה?

קיץ, חם, אתם הולכים ברחוב ופתאום מתחשק לכם לשבת בבית קפה או מסעדה לפני שממשיכים את היום. אבל כל המקומות הממוזגים מלאים, ומי שישב בחוץ ימצא את עצמו מהר מאוד נמס לשלולית. בלי הרבה ברירה, אתם ממשיכים הלאה ומוותרים על ההזדמנות. אלא אם כן…

אוהלי קונסטרוקציה מומלצים יכולים לשנות את הסיטואציה לחלוטין. במקום לנסות לתמרן בתוך מקום קטן שצריך לדחוס אליו את כל הציוד הנדרש לעסק ועוד להשאיר מספיק מקום עבור שולחנות ישיבה, ניתן להגדיל את מרחב הישיבה מחוץ לעסק על ידי בחירה של שטח מקורה. 

היתרונות של הגדלת מרחב הישיבה יבואו לידי ביטוי בכל עונה, ובהרבה מאוד סיטואציות פרט לזו שמתוארת. בקיץ ניתן להתקין באוהל מאווררים שיקלו על החום, ובחורף אוהלים חסיני מים יבודדו את היושבים בהם מהגשם והרוח שבחוץ. 

למה חשוב לשים לב כשבוחרים אוהלי קונסטרוקציה מומלצים?

  • מה הגודל המתאים?

אומנם אוהלי קונסטרוקציה נותנים את האפשרות להגדיל את מרחב הישיבה גם מחוץ לעסק, ועדיין חשוב להתאים אותם למרחב הקיים. לכן, ראשית יש לתכנן היכן להציב את האוהל, ולבדוק מראש את מספר השולחנות והכיסאות שתרצו להציב בו. לאחר מכן, בבחירת האוהל חשוב לשים לב שהוא לא גדול מידי לשטח או קטן מידי למספר האנשים.

  • יציבות האוהל

אין אכזבה יותר גדולה מאשר להשקיע זמן, מחשבה וכסף בבחירת הפתרון המתאים להגדלת מרחב הישיבה מחוץ לעסק, רק כדי לגלות שחודש לאחר מכן האוהל כבר בלוי ומתחיל להיקרע. לכן, חשוב לא רק לבחור אוהל מספיק גדול לצרכים שלכם, אלא גם אוהל מספיק יציב. הסוג המומלץ ביותר הוא אוהלים תעשייתיים, הנקראים גם אוהלי קונסטרוקציה. הם יציבים יותר, בטוחים ונוחים יותר עבור האנשים שבפנים, ומחזיקים זמן רב יותר בכך שהם עמידים בפני בלאי שנגרם מפגעי מזג האוויר. 

  • משקל וניידות האוהל

כאשר האוהל נועד למטרות ארוכות טווח, כגון בתי עסק, כדאי לבחור אוהלים תעשייתיים, כלומר אוהלי קונסטרוקציה, על פני אוהלים קלים יותר. אוהלים ניידים וקלים מתאימים למטרות ספציפיות כגון אירועים חד פעמיים או מסיבות, אבל לאורך זמן, הם לא יחזיקו מעמד. החלופה השנייה אומנם יקרה יותר, אך גם עמידה יותר. אוהלי קונסטרוקציה עמידים בפני קרינת UV המצויה בקרני השמש, וכן עמידים בפני מים ובכך הם מתאימים לכל עונות השנה. הבנייה שלהם איכותית יותר, והם כוללים צינורות פלדה או אלומיניום. הם אומנם כבדים יותר, אך זה מה שגורם להם להיות חזקים יותר. 

לסיכום

השימוש באוהלי קונסטרוקציה יכול להוות פתרונות למגוון מצבים ולעזור לבעלי בתי עסק בדרכים רבות. לפרטים נוספים אודות אוהלי קונסטרוקציה מומלצים פנו אלינו. 

אולי גם תאהב