בריאות ורפואה

נשים שבוחרות להקטין את החזה – למה הן עושות את זה?

בעולם שבו ניתוח הגדלת חזה נחשבת להליך האסתטי הפופולרי ביותר, הגיוני שכאשר אישה מספרת שהיא עומדת לעבור דווקא ניתוח הקטנת חזה – היא "תזכה" להרמות גבה רבות. מפתיע לגלות עד כמה חזה גדול יכול להיות חלום של נשים, מצד אחד, אך גם מקור ללא מעט בעיות בריאותיות וקושי, מצד שני, עבור אחרות. ישנן כמה סיבות מרכזיות שבגללן נשים מחפשות אחר רופאי אסתטיקה מומלצים לניתוחי הקטנה של השדיים וכדאי להכיר אותן, על מנת להבין שגם במקרה של הליך אסתטי פחות מוכר – חשוב לבחור את הרופא המומלץ ביותר.

קצת לפני שמתחילים במידה וזאת הפעם הראשונה שלך, קבלי מאיתנו טיפ קטן: 

היכנסי לאתר "היועצת" וקראי את המדריך המלא בנושא הקטנת חזה. כמו כן, תוכלי למצוא מידע גם על ניתוחי הגדלת חזה מחיר, תמונות לפני ואחרי ועוד.

אילו סיבות יכולות להביא אישה לעבור הקטנה של החזה שלה?

ישנם שלושה גורמים מרכזיים, המניעים נשים עם חזה גדול לבחור לעבור הליך הקטנה:

  1. חזה טבעי גדול באופן קיצוני, אשר מכביד על ההתנהלות היום יומית ועלול אף לגרום לכאבי גם. הניתוח הזה יכול לסייע ליציבה נכונה יותר, שתפחית את העומס של המשקל הרב מהגב ובכך לצמצם בצורה ניכרת את הכאבים. בנוסף, הניתוח מעניק פרופורציה לגוף ועבור נשים רבות שחוו את חוסר האיזון בין החלק העליון של גופן לחלק התחתון, מדובר בשינוי משמעותי לטובה.
  2. חזה לאחר הגדלה מלאכותית – בנוסף לכך שחזה גדול מדי עלול להכביד על הגוף, ישנן מי שרואות בו, בשלב מסוים בחייהן, עניין מיותר גם בהיבט האסתטי – ולכן מעדיפות להקטין אותו בחזרה. זה יכול לבוא לידי ביטוי בניתוח של הוצאת שתלים וחזרה לחזה המקורי, או החלפת השתלים בשתלים אחרים וקטנים יותר, בהתאם למראה החיצוני הסופי שאותו מעוניינת המטופלת להשיג.
  3. חזה שגדל באופן משמעותי לאחר השמנה קיצונית – ישנן מי שעלו הרבה במשקלן, במיוחד לאחר הריונות ולידות, דבר שהשפיע על המראה של החזה והגדיל אותו מאוד. לאחר דיאטה, סביר שהחזה הגדול גם "ייפול" ויהיה פחות אסתטי, דבר שאפשרי לתקן בעזרת ניתוח הקטנה שיעניק לאישה מראה הרמוני ופרופורציונלי יותר.

האם ניתן לשלב ניתוח הקטנת חזה יחד עם טיפולי אסתטיקה אחרים?

בדרך כלל אצל נשים שעוברות ניתוח להקטנת החזה בגיל מבוגר, במיוחד אם הן עברו כמה הריונות ולידות – ניתוח של הקטנת החזה ישולב גם עם ניתוח הרמה, שיכלול הסרת עור מיותר ועיצוב מחדש של החזה כולו. המטרה היא להשיג מראה זקוף ורענן ו"להרוויח פעמיים", כלומר גם להיפטר מכאבי הגב והסרבול שהיו חלק מההשלכות של ההתמודדות עם החזה הגדול, אך גם להחזיר במעט את הגלגל לאחור ולאפשר לאישה להרגיש צעירה יותר, דבר שיתבטא במראה החזה החדש שלה.

במקרה שבו הקטנת החזה נבעה מירידה משמעותית במשקל, סביר שיהיו נשים שיבחרו לשלב את ההליך האסתטי של הקטנת החזה, יחד עם ניתוחים אסתטיים נוספים שישפרו את מראה הגוף כולו, בין אם זה אומר מתיחת בטן, הסרת עור עודף או אפילו הליכים אסתטיים שאינם קשורים כלל לדיאטה – למשל הגדלה ועיבוי של השפתיים, רק בשביל להרגיש טוב יותר, לשפר את הבטחון העצמי ולהעניק לעצמן מראה שונה ורענן.

אתר היועצת הוא המקום למצוא בו את מיטב המומחים ברפואה האסתטית

הגשמת החלום של הטיפול האסתטי, יכולה להפוך למציאות לאחר שאוזרים אומץ ומחפשים אחר רופאי אסטיקה מומלצים, שיובילו את התהליך, יעניקו ייעוץ מקצועי נכון ויבצעו את הטיפול שיתניע תקופה חדשה בחייהן של אותן נשים שהגיעו לקליניקה.

אתר היועצת הינו פורטל ייחודי ומוביל בתחומו, כיוון שהוא מאפשר לכל מי שמחפש רופאי אסתטיקה מומלצים מכל התחומים וההתמחויות, אתר מיטב אנשי המקצוע, בכל חלקי הארץ. האתר הידידותי במיוחד למשתמש, מאפשר למיין ולסנן מבין מגוון אנשי רפואה אסתטית ולמצוא כמה וכמה אופציות מתאימות. התוצאות כוללות מידע עדכני בנוגע לכל אחד ואחת מבין הרופאים והרופאות, לרבות עלויות ממוצעות של הטיפולים ומיקום רלוונטי של הקליניקה – דבר שמקל מאוד על הגולשים ומאפשר להם לבחור את המומחה המועדף עליהם.

אולי גם תאהב