כללי

מה דורש טיפול בבעלי חיים?

גידול חיות מחמד, דורש דאגה לארוחות סדירות לבעלי החיים, טיפוח החיה, ודאגה לתעסוקה של החיה.

מה אוכלות החיות?

לכל חיה, יש מזון מסוג שונה. לכלבים, תצטרכו לקנות עצמות לארוחות העיקריות. ככל שהעצם גדולה יותר, כך היא משובחת יותר, והארוחה של הכלב תהיה טובה יותר. כמובן, כדאי לכם לקנות חטיפים שונים לכלב. ומה תאכילו את התוכים? תצטרכו לקנות מזון לתוכים, שכולל בדרך כלל גרעינים וזרעונים. את המזון של התוכים, מפזרים ברחבי הכלוב. בנוסף, שמים בכלוב מתקן עם מזון לתוכים, ומתקן נוסף עם מי שתייה לתוכים. 

מתקני שעשועים לאוגרים ולעכברים.

אוגרים ועכברים אינם סתם חיות. הם חיות חכמות. חוץ ממזון, הן צריכות תעסוקה בשעת הפנאי. לכן, כאשר רוכשים כלוב לעכברים ואוגרים, רוכשים גם מתקן שעשועים עבור החיה. בדרך כלל, המתקן יהיה גלגל. ישנם מתקני שעשועים נוספים לחיות, כמו סלילים. 

היכן גרים האוגרים? האוגרים אוהבים לישון בתוך בית. לכן, מומלץ ללקנות לאוגרים בית עגול מפלסטיק. 

ציפורים קונים בזוגות.

האם כדאי לקנות ציפור אחת, או שני ציפורים? אמנם, קל יותר לגדל ציפור אחת. אבל, חשוב מאוד להבין את נפש הציפור. תוכים, הן ציפורים שאוהבות חברה. כך גם שאר הציפורים. ולכן, בסופו של דבר, תוכי בודד, עלול לחלות ולמות מבדידות. לכן, מומלץ לקנות 2 תוכים. ההמלצה הטובה ביותר, היא לקנות זכר ונקבה. 

קצת על אקווריום לדגים.

כאשר קונים דג, קונים גם אקווריום. אבל, לפי התקציב, אפשר לקשט את האקווריום. כדאי לשים אבנים על רצפת האקווריום. מומלץ מאוד לרכוש את המנגנון היוצר בועות. כדאי גם לקנות קישוטים לאקווריום. ואם יש יותר תקציב, אפשר גם לרכוש אבנים שזורמים בהם מפלי מים. 

חשוב לרחוץ ולטפח את חיות המחמד.

חלק חשוב בשמירה על הבריאות של חיות המחמד שלנו, הוא הרחצה. חשוב לרחוץ יום יום את החיה. גם השערות של החיות דורשות חפיפה. לשם כך, פותחו תכשירים מיוחדים עבור החיות השונות. כמובן, שהתכשיר שתקנו, צריך להתאים אך ורק לחית המחמד שלכם. לעולם אל תרחצו כלב בתכשיר של חתולים או של ארנבות. וגם כאשר קונים תכשירי רחצה וטיפוח לכלבים, עליכם לרכוש את התכשיר המתאים לסוג הכלב שלכם.

עולם שלם של חיות- ב"ג'ונגל רמלה"!

מחפשים חנות אחת המרכזת סוגים שונים של חיות, ואת כל המזון והציוד הדרוש? הגעתם ל"ג'ונגל רמלה"! בחנות שלנו, תוכלו למצוא סוגים רבים של תוכים וציפורים, זוחלים ודגים. אנו מוכרים מזון איכותי ומגוון עבור החיות. אנו מוכרים עצמות עבות ומשובחות. אן ברצונכם לשמור על תזונה בריאה לכלב, תוכלו לרכוש אצלנו מגוון חטיפים אורגניים ובריאים. הצוות שלנו חי את עולם החיות, ונושם חיות. הצוות ידריך אתכם, ויסביר לכם על כל חיה את המידע הדרוש, מה אוכלת החיה, איך רוחצים ומטפלים בה, ואיזה ציוד לקנות. 

אולי גם תאהב