כללי

מהי סקסנדה ואיך היא מסייעת בהרזיה?

היתרון שלנו בעולם המודרני הוא שאנחנו יכולים להיעזר במחקרים מתחומים שונים כדי לקבל תמונה מהימנה שעוזרת לנו להגיע לפריצות דרך חדשות. כך היא התרופה שמשגעת את עולם הרפואה בשנים האחרונות והפכה לשם דבר באמריקה ובישראל גם כן.

מה שהתחיל בתור תרופה לחולי סכרת התבררה כיעילה במיוחד עבור אלו הסובלים מהשמנת יתר. אנחנו יודעים, זה נשמע כאילו אנחנו מדברים ומפזרים הבטחות ריקות באוויר, אבל מחקרים רבים בתופסת האישור של ה- FDA האמריקאי אישרו את היותה של התרופה יעילה במיוחד במקרים של השמנת יתר.

על איזו תרופה מדובר ומדוע אנחנו ממליצים עליה? כל הפרטים מופיעים ממש כאן בהמשך המאמר.

קודם כל, כמה מילים על היעילות של התרופה לעומת ניתוח

בשנים האחרונות הבין עולם המחקר והרפואה כי טיפול תזונתי בלבד לא תמיד מספיק כדי להביא לירידה משמעותית במשקל. כך נוצרו הניתוחים הבריאטריים שתפקידם הוא לקצר את הקיבה, לקשור את המעיים ולבצע בעזרת פעולה פולשנית שינוי בסיסי במערכת העיכול של אלו הסובלים מהשמנת יתר.

הסיכונים של ניתוח מכל סוג הם רבים מה גם שהניתוחים הללו התבררו בהחלק מהמקרים כלא יעילים, שכן מנותחים רבים לא שינו באופן דרמטי את דפוסי האכילה שלהם מה שהוביל לעליה מחודשת, מתסכלת למדי, במשקל.

התופעות הללו שלחו את עולם הרפואה לחפש פתרונות יצירתיים, לא פולשניים, שיביאו לשיפור משמעותי בחייהם של אלפי מטופלים ברחבי העולם. הפתרון הגיע מאותה תרופה שנועדה לסכרת, סקסנדה. תרופה שהתבררה ככזו שיכולה להביא לשינוי מהותי באופן בו צורכים המטופלים את האוכל שלהם.

המטרה של סקסנדה היא לאזן את תחושת הרעב והשובע של המטופלים

מחקרים רבים הוכיחו כי השינוי ההורמונלי אותו עוברים אלו הסובלים מהשמנת יתר הוא זה שמשפיע יותר מכל על האופן בו אלו צורכים את האוכל שלהם. סקסנדה זו תרופה שהתפקיד שלה הוא למעשה לאזן את תחושת הרעב והשובע של המטופלים, לעזור להם לאכול כאשר הם רעבים באמת ולמנוע מהם לאכול כאשר הם לא רעבים.

שימוש בתרופה הזו, סקסנדה, למעשה מונעת מהמטופלים לחשוב כל הזמן על אוכל. בעזרת הזרקה פשוטה הם יכולים להפסיק להרגיש כל היום כי הם מונעים מעצמם לאכול ולעבור להתרכז בדברים חשובים אחרים.

אנחנו מאמינים בשילוב בין הטפול התרופתי לטיפול ההוליסטי, הריגשי והתזונתי

חשוב לזכור כי טיפול בהשמנת יתר לא דומה לטיפול בעצם שנשברה או במחלה כמו שפעת. אנחנו לא מדברים על תופעה פיזית שיכולה לעבור על ידי יישום של כמה פעולות פשוטות. אנחנו מדברים על תופעה שחלק מהסיבות לה נמצאות עמוק במבנה הנפשי של המטופלים הסובלים ממנה.

לכן חשוב לנו לתת מענה הוליסטי. כזה הכולל טיפול נפשי רגשי לצד טיפול תרופתי לקבלת התוצאה הטובה ביותר שאנחנו יכולים לקבל. 

 

אולי גם תאהב