צרכנות

ארנקים לגברים – לא מה שחשבתם

נהוג לחשוב כי אביזרי אחסון כגון תיקים וארנקים מיוחסים בעיקר לנשים. עם זאת, בעולם כפי שאנו מכירים  אותו כיום, תרבות האופנה התפתחה פלאים ועודנה מתפתחת, וזאת מבלי לשים דגש על מין מסוים. ואכן, כמעט כל אביזר או פריט אופנה, צבע, מרקם או טקסטורה יכולים לאפיין כל מין. בעבר, גברים התייחסו לארנקים כאל מקום אחסון לכסף, כרטיסי האשראי ומסמכים. אין היה כלל משנה מראהו או עיצובו של הארנק, וברירת המחדל הייתה דחיסה של כל אלו האחרונים לתוך הכיס.

ארנק כמשקף סטטוס ויוקרה

כיום שונה הדבר בתכלית. ארנק יפה ומהודר מדבר את האופי של הגבר המחזיק בו, ואין נחלה זו שמורה לנשים בלבד. עבור גברים, חשובה התדמית כמראה המשקפת סטטוס, קריירה וגבריות. אחת הדרכים להציג זאת ביתר שאת היא דרך הלבוש וההצגה העצמית, וכחלק מכך גם שימוש באביזרי אופנה ("אקססוריז") נכונים ובעיצוב המדויק עבור הגבר, בהתאם לאופיו ועיסוקו. ואכן, ארנקים לגברים מהווים חלק בלתי נפרד מכך.

בעבר, על מנת להראות סטטוס של יוקרה, היו מחזיקים גברים בארנקים מעור אמיתי, והדבר היה מעיד על מעמד גבוה. כיום, ניתן להשיג ארנקים מחומרים שונים ואיכותיים, ובהתאמה לכל כיס ולכל תקציב, ביוקרה ובעמידות לשנים רבות. כך למשל ארנקים העשויים מבד איכותי, ציפוי מתכת כגון אלומיניום וכדומה.

כאמור, ארנק הוא אביזר אפנה לכל דבר, וביכולתו לתת את הטון באשר למסר שהאדם מבקש להעביר באמצעות הנראות שלו. לכן, חשוב לשים לב לכל פרט ופרט בעיצוב הארנק. גם אם נדמה כי הארנק הוא קטן ולא מזיק, וכי איש לא שם לב לנראותו, טעות בדברו. שכן, בכל פריט בו אנו מחזיקים, יש האפשרות לחדד את המסר שאנו מבקשים להעביר, ולו באמצעות האביזר הקטן ביותר. ארנק אשר מעוצב בצורה מכובדת ומיוחדת, ביכולתו לשדר סטטוס, יוקרה ואמירה, אשר ארנק שאין בו את תשומת הלב לפרטים הקטנים יהיה מנוע מכך.

עיצוב המותאם צורך

בחירה של ארנקים לגברים נעשית בהתאם לצרכיו של המחזיק. ישנם ארנקים לגברים המתאימים לאחסון כסף בלבד, ארנקים לאחסון כרטיסים, או ארנקים גדולים יותר שביכולתם גם לאחסן ניירות ומסמכים. כך למשל, גבר שחפץ אך ורק בארנק פשוט לאחסון כסף, יסתפק בסוג הראשון. ולעומת זאת, אנשי עסקים למיניהם יצטרכו להחזיק בארנקים מהסוג השני. דבר חשוב נוסף הוא גודלם של ארנקים לגברים בצורה מלבנית אשר תותאם לכיס המכנסיים. כך, יכוסה גם אלמנט הנוחות שהוא פרמטר חשוב מאד בגזרת הגברים.

הארנקים של רינגו הם המפתח המדויק להצלחה באיחוד בין מטרת הנוחות למטרת הנראות והסטייל. מצד אחד, רינגו שמה דגש על פתרון לכל גבר באשר הוא בהתאם לדרישותיו ואופיו. בדגש על כל סוגי הארנקים בכל הסוגים וכל הגוונים, הן מבחינת תאי האחסון והן מבחינת העיצוב. ומצד שני, הארנקים מעוצבים בצורה חדשנית, אסתטית ומדויקת, ובאמצעות חומרי הגלם האיכותיים ביותר. וכך, מתאפשרת קנייה חד פעמית של ארנק מעולה שתחזיק למשך שנים רבות.

אולי גם תאהב