צרכנות

מקרר תצוגה לעוגות – כיצד לבחור את המקרר הנכון בשבילנו?

בכל בית קפה, קונדיטוריה, מעדנייה, סופרמרקט וכמובן במסעדות שונות, אנחנו יכולים למצוא היום מקררים מסוגים שונים. כל מקרר יש לו מטרה אחרת, כל מקרר מאכלס מוצרים ומרכיבים אחרים. 

אחד מאותם סוגי מקררים שאנחנו יכולים למצוא בכל אחד מהמקומות הנ"ל, הוא מקרר תצוגה לעוגות. מדובר במקרר שנועד לאכלס עוגות שונות שנמכרות במקום, בין אם מדובר בעוגות שהצוות במקום אופה ובין אם מדובר בעוגות קנויות שהמקום רק משווק לקהל הלקוחות שלו. 

אותן מקררי תצוגה מיועדים לספק ללקוחות אפשרות לראות את העוגות בצורה ברורה, כך שיוכלו להחליט איזו מבין העוגות הם מעוניינים לרכוש. על מנת שהמקום יוכל לשווק ולמכור את העוגות בצורה נוחה, פשוטה וקלה, כפי שהוא מבקש לעשות, הרי שעליו לבחור מקרר תצוגה שיתאים לצרכים שלו על פי פרמטרים שונים. 

 

לפני שנציג את הפרמטרים לבחירה, חשוב להדגיש, באופן טבעי אנחנו נראה בכל אחד מהמקומות שציינו מקררים שונים, בין אם זה במבנה, בגודל וכן במאפייני השימוש השונים שלו. 

פרמטרים לבחירת מקרר תצוגה

הפרמטר הראשון צריך להיות האיכותיות של המקרר. מה הפונקציות שיש לו, עד כמה הן אפקטיביות מבחינת מה שאנחנו צריכים בשביל לאחסן ולשמור על הטריות של העוגות. 

הפרמטר השני הוא הגודל של המקרר. האם הוא מתאים לגודל המבנה שלנו, האם הוא מתאים למיקום בו אנחנו רוצים להציב אותו וכמובן לכמות העוגות שאמורות להיות מאוחסנות בו. אנחנו יכולים למצוא מקררים עומדים, מקררים שוכבים, מקררי תצוגה שניתן להציב על הדלפק. אנחנו צריכים לבחור איזה מקרר תצוגה אנחנו רוצים וכיצד אנחנו רוצים להשתמש בו. 

הפרמטר השלישי הוא נוחות השימוש. הכוונה היא, עד כמה המקרר נוח לא רק לאחסון העוגות אלא גם עד כמה נוח להוציא אותן מהמקרר עבור הלקוחות שלנו. יש מקררים שאנחנו נצטרך לפתוח אותם ולהוציא משם את העוגות ויש מקררים שהלקוחות יוכלו לעשות זאת בעצמם. אנחנו צריכים להחליט מה יותר נכון מבחינתנו, איזו צורת עבודה אנחנו מחפשים. 

פרמטר אחרון מתייחס לכל הנושא של אחריות, החלפת רכיבים, תיקונים והשירות של המקום אצלו אנחנו רוכשים את המוצר.

אולי גם תאהב