חוק ומשפט

עורך דין משפחה מקצועי

הרבה פעמים כשאנחנו חושבים על עורך דים, אז אנחנו מתארים לעצמנו דמות כמו בסרטים, כמו בסדרות אמריקאיות על בתי משפט, דמות של אדם שכל מה שהוא חושב עליו זה איך לנצח ויתרה מזו, איך לגרום לצד השני "לדמם". אך במציאות זה מעט שונה, בוודאי בתחומים כמו משפחה. 

עורך דין משפחה מקצועי, צריך להיות אדם שמסוגל לראות לא רק את הניצחון אלא מעבר לכך, הוא צריך לראות את הלקוחות שלו, את האנשים שעומדים מולו, הוא צריך לראות את האנשים שהוא מייצג ואת המשמעות של המקרה בו הוא מטפל. בין אם זה הסכמי ממון, גירושים, בין אם זה אימוץ, בין אם זה צוואות וירושות משפחתיות או כל דבר אחר שקשור למשפחה ונמצא תחת הגדרה של דיני משפחה. 

יש הבדל מהותי בין התחום המשפחתי לתחומים אחרים, בגלל הרגישות, בגלל המבנה של העניין, ולא פחות חשוב, בגלל העובדה שבכל הקשור למצבים בתוך המשפחה צריך לזכור, מדובר ביחסים מתמשכים הרבה פעמים, אפילו אם זה גירושים, עדיין בני הזוג אמורים להיות בקשר אחד עם השני, והם לא יכולים להתנתק, בוודאי אם יש ילדים. 

כיצד בוחרים עורך דין בצורה נכונה

בגלל כל הדברים שאמרנו, סביר להניח שאנחנו נרצה לשכור את שירותיו של עורך דין משפחה מקצועי, מישהו שיש לו את הניסיון הדרוש בשביל לייצג אותנו בכל מקרה, בצורה הכי טובה שיש, מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות. לשם כך בדיוק אנחנו נחפש איש מקצוע רציני, משמעותי, איש מקצוע שאנחנו יודעים שיש לו את הניסיון הדרוש בשביל לייצג אותנו. 

לשמחתנו אנחנו יכולים למצוא היום הרבה מאוד עורכי דין שמתמחים בדיני משפחה בישראל, מדובר באנשי מקצוע שאנחנו יכולים למצוא דרך מקורות שונים באינטרנט, דרך חברים ובני משפחה, דרך עורכי דין שאנחנו מכירים בתחומים שונים ועוד. כשאנחנו מחפשים עורך דין בתחום המשפחה, עלינו לברר מה הניסיון שעומד לרשותו, עד כמה הוא אכן מבין את המצב בו אנחנו נמצאים ומה הפתרון שהוא יכול להציע עבורנו בשבילו.

אולי גם תאהב