לבית ולגן

שירותי אינסטלטור ברמת גן

שירותי אינסטלטור ברמת גן גבעתיים הם רבים ושונים, כולל עבודות אינסטלציה מורכבות על ידי קבלן ביוב מורשה. אם אתם צריכים לאתר את איש המקצוע שלכם בזריזות בגלל נזילות מים, אתם פועלים נכון. רגע לפני שעורכים השוואת מחירים בין אינסטלטורים בר"ג, מה חשוב לדעת? 

מה חשוב לדעת על האינסטלטור המומחה שלכם ברמת גן גבעתיים? כל עוד אתם צריכים שירותי אינסטלציה במרכז ולא מוכנים להתפשר על מקצועיות השירות, אתם פועלים הכי נכון. בשורה התחתונה, עבודת אינסטלציה חובבנית עשויה להוביל להרחבת הנזקים בביתכם. למשל, מה יקרה אם נזילת מים לא תתוקן נכון? סביר להניח שהבית יוצף. 

כמה עולה פתיחת סתימה בביוב ברמת גן

אינסטלטורים ברמת גן מוצאים בקלות, אבל האם האינסטלטור יהיה מקצועי דיה? מאחר ששירותי השרברב הם שונים ומגוונים, חשוב לדעת מחירי אינסטלטור ברמת גן גבעתיים. כדאי להתחיל עם פתיחת סתימה בביוב, כמה עולה? פתיחת סתימות בביוב עולה בין 750 ₪ ל-1,050 ₪, תלוי בסוג הצנרת והסתימה. 

במקרים מסוימים, פתיחת סתימה בביוב תצריך ממכם מלאכת ידו של קבלן ביוב מורשה. באילו מקרים? במקרים של קטילת שורשים בביוב, מה שעשוי לעלות גם אלפים של שקלים. בשורה התחתונה, הכול תלוי בסוג החדירה של השורשים לצנרת, כמו כן בסוג השורשים ובמיקום של העץ. 

האם קטילת שורשים בביוב מצריכה כריתת עצים? 

לא פעם, כבר עדיף לכרות את העץ שמתעקש לחדור לצנרות הביוב. רק חשוב לציין, כריתת עצים היא מותרת, על פי החוק, רק על ידי כורתי עצים מוסמכים. אל תתפתו לכרות עצים לבדכם, ולא רק בגלל הסכנה שבדבר. בסופו של דבר, אתם אמנם כורתים את העץ, אבל השורשים תחת האדמה ממשיכים בד"כ לגדול. 

במקרים רבים, אנשים בטוחים כי כריתת העץ החודש לצנרת מהווה פתרון יעיל. בפועל, המציאות היא הפוכה לחלוטין. השורשים ימשיכו לנסות לחדור אל מקור המים שלהם, שזו בעצם הצנרת של הביוב שלכם. בסופו של יום, יש בתוך הצנרת דשן מושלם עבור צמיחה של עצים. אם אתם רוצים לבצע קטילת שורשים נכון, חובה לאתר קבלן ביוב מורשה ברמת גן. 

כמה עולה עבודת אינסטלציה ברמת גן

אם אתם צריכים לדעת מחירים של עבודות אינסטלציה ברמת גן, כדאי להתחיל עם הגברת לחץ מים, שעולה כ-850 ₪ בממוצע. לחץ המים נמוך בדירה? ניתן להגבירו. אם תצטרכו התקנת נקודת מים במקלחת או במרפסת שירות, העלות הממוצעת היא כ- 950 ₪ ומעלה. 

במקרים לא מעטים, אנשים חווים הצפות מים בביתם. אם צינור מים התפוצץ לכם ואתם צריכים שאיבת מים, לרוב יהיה מומלץ להסתייע בשירותי ביובית. מחיר ביובית ממוצע הוא 750 – 1,150 ₪. הקפידו לתחזק נכון את הצנרת, מה שגם ימנע הצפות מים בבית. כמו כן, עדיף לא לדחות תיקון נזילות מים בבית. 

אולי גם תאהב