מתנות לגבר

מה משותף לכל הצירופים הבאים: יום הולדת, וולנטיינס דיי, ט"ו באב, יום נישואין, יום השנה, חגים, קידום בעבודה, סתם יום רגיל? נכון מאוד! כולם מהווים סיבה מעולה להענקה וקבלה של מתנות. למה? ובכן, בשנת 2019 כל רגע הוא סיבה למסיבה, וכמה כיף להעניק מתנה למישהו שאוהבים – גם בלי סיבה, נכון? במאמר זה נדבר על מתנות לגבר בעולם של שפע מועדים ומסיבות עם או בלי סיבות.

הגבר של המאה ה-21

להבדיל מהטיפוס המצ'ואיסטי של המאות הקודמות, הגבר של המאה ה-21 הוא גבר שלא מתבייש להיחשף. בין התזת בושם למריחת קרמים בכפות הרגליים, הגבר המטרוסקסואלי פתוח היום לקבלת מגוון רחב של מתנות לגבר, וביניהן תמרוקים שיכולים לסייע לו בשמירה על היגיינת הגוף.

אם כך, עולם חדש של מתנות לגבר נפתח בפני הגברים, שהתרגלו במשך חייהם לקבל מתנות בנאליות וחוזרות על עצמן, בצורת גימיקים לשולחן העבודה כמו באולינג או כדורסל בגרסה מוקטנת, שעונים במגוון צורות וצבעים או אריזת קלפים מסוגננת.

מתנות לגבר – איפה קונים?

אם פעם אפשרויות הבחירה היו מאוד מצומצמות, הרי שהיום יש להשקיע מחשבה מרובה בבחירת מתנות לגבר, ואתם בהחלט עשויים למצוא את עצמכם עומדים במשך דקות ארוכות מול המדפים מלאי האפשרויות. ולא מספיק שהאפשרויות בתוך החנות הן רבות ומגוונות, הרי שגם חנויות מתנות לגבר יש בשפע, ורק תהליך בחירת החנות לכשעצמו עשוי לגרום לכם לשבת ולשקול בכובד ראש לאן תלכו.

בשלב הראשון היינו ממליצים לפתוח את האינטרנט ולהקליד את מילות החיפוש "מתנות לגבר". כעת תיפתח בפניכם רשימת תוצאות כמעט אין סופית של חנויות שמתמחות ספציפית במתנות לגבר, וכן חנויות שכחלק ממרכולתן מוכרות גם מתנות לגבר. אמרנו כבר בחירה קשה, לא?

אילו מתנות לגבר קיימות?

ובכן, התשובה לשאלה "אילו מתנות לגבר לא קיימות?" תהיה קצרה יותר בהרבה. אבל רגע רצינות, כמעט אין דבר שתעלו על דעתכם שלא קיים היום לרכישה. אוזניות בלוטות' איכותיות, מצתים מעוטרים, מעמד שולחני לפלאפון, מצלמות אקסטרים, פותחנים הם רק חלק מהקיים.

רוצים לקנות מתנה לגבר שהוא גם קצת ילד? מה עם מתקן סל לדלת השירותים או מגרש גולף ביתי לאורך כל מסדרון הבית? ושלא נדבר על מנורות לילה בצורות של גיבורי על שהן גם שעון מעורר עם משפטים מוכרים של הגיבורים.

ואם נחזור לרגע לגבר המטרוסקסואל, הרי שגברים רבים ישמחו לקבל מארזי קרמים, בושם חדש או אפטר שייב. הרבה מחנויות הטיפוח יוצאות בשנים האחרונות בקולקציה מיוחדת לגבר, כך שגם בביקור קצר ב"ללין" או "סבון" תוכלו למצוא מוצרים איכותיים בריחות נהדרים לגבר.

עיניכם רואות נכון, העולם שופע במתנות לגבר והבחירה היא בהחלט קשה, והנה ההמלצה שלנו – אל תבזבזו זמן, היכנסו לאינטרנט והתחילו לחפש את המתנה המושלמת לגבר. בהצלחה!

אולי גם תאהב