צרכנות

איך קונים עגלול?  סוגי עגלות לתינוק

איך קונים עגלול? סוגי עגלות לתינוק

זה אפשרי, אתם בהחלט יכולים להעניק לעולל הקטן שלכם את הטוב ביותר באמצעות עגלול – סוג של עגלת תינוק מפנקת ואפילו מרווחת יותר. הנה עגלה עם 8 גלגלים העשויה מעץ בוק חזק, יש לה מסגרת חזקה- מסגרת אלומיניום וכן חיזוקי מתכת לבטיחות הנדרשת- כאמור, הבטיחות המלאה. את הגלגלים הקדמיים אפשר לנעול, אבל אפשר גם לשחרר בקלות. כמו כן, ניתן לנקות ואף לתחזק את העגלול בקלות רבה. ביחס לשאר הדגמים, זהו דגם שיכול להתקפל בקלות ואף להיכנס לרכב שלכם, כאמור, אחסון ללא שום פירוק. בכדי להבין איך לקנות עגלול, חשוב לדבר על היתרונות והנה הם לפניכם.

אילו יתרונות תקבלו במעמד רכישת העגלול?

עגלול מעניק לא מעט יתרונות, כפי שכבר צוין, בעת רכישת עגלול, תקבלו לא רק עגלה שנעה אחורה וקדימה, אלא הרבה מעבר. העגלול יכול להיכנס לכל מכונית, הוא יכול להיכנס למעלית ואפילו לחצות את המשקופים מבלי להיתקע בהם. אז מה כולל העגלול? בעיקר סדין, מזרן, גגון ויש בהחלט מוצרים שיספקו לכם גם אחריות לשנה או אפילו לשלוש שנים – זאת בתוספת לעלות נוספת. כמו כן, כל מה שמיוצר בישראל, צמוד תו תקן – כך שהחומרים ממנו עשויים העגלולים עשויים מחומרים איכותיים, מעץ חזק, גלגלים חזקים וכן מסגרת חזקה לייצוב. מחפשים את הנוחות לצד הביטחון? הנה עגלולים שיודעים להיצמד גם לפן העיצובי.

איך ניתן לשדרג את העגלול?

אם תרצו לשדרג את העגלול, תמיד תוכלו להוסיף לו גלגלי ענק, כך, תוכלו להפוך את הנסיעה לטובה וכיפית. כפי שכבר צוין, תמיד אפשר להרחיב גם את עניין האחריות ואם תרצו ממש, אבל ממש להעצים את ההנאה, תמיד תוכלו ללכת על הגבהה מתכווננת לתינוק. מבין כל העגלות, עגלה מתקפלת היא הדבר, כאמור, שלדת אלומיניום קלה, בטיחות מרבית וחיוניות לא רק במישור אלא גם בעלייה או מדרכה. רוצים לוותר על עניין השדרוג? תמיד תוכלו לקפוץ דרגה אחת קדימה ולבחור ישירות עגלול עם חלקים מאסיביים יותר.

איך בוחרים את עגלול?

בסיכומו של דבר, בחירת עגלול מתבצעת על פי נוחות העגלה, גמישות, בטיחות והכי חשוב אחריות- רצוי יותר משנה. מעבר לתמונות ההמחשה, חשוב לראות את הדברים מקרוב, לוודא כי העגלה מכילה את הבלמים המתאימים ובו זמנית, יודעת להתנהג לא רק במישור אלא גם לצד גרם מדרגות או אפילו מעברים צרים- אם  הצלחתם לאתגר את העגלול, ייתכן ומצאתם את המוצר הנכון. מחפשים לשלב את העגלון גם כחלק מטיולים משפחתיים? אם אתם אוהבים לצאת לעיתים קרובות לקמפינג, רצוי לבחור את כל המרכיבים שיהפכו את הטיול הזה למושלם בזכות הנוחיות לילדיכם.  עגלול – שילוב של עגלה ולול יחד- בכדי להיות בכל מקום ובכל פינה ללא שום מגבלה.

אולי גם תאהב