כללי

קייטרינג לשבת חתן – לעשות את הבחירה הנכונה

אחד האירועים המרגשים ביותר שיש, הוא שבת חתן. מדובר באירוע שנהוג לערוך לפני בר מצווה או סביב השבוע של החתונה, בין אם זה לפני או אחרי (תלוי בעדה ובמסורת). במסגרת אירוע, עולה החתן לתורה, קורא את פרשת השבוע, מתפללים בשבילו ולאחר מכן עורכים סעודה חגיגית. 

חברות קייטרינג רבות מציעות שירותי הסעדה לשבת חתן. כל אחת מהן מציעה את התפריט המיוחד שלה לאירוע, בהתאם לאופי ולצרכים של המשתתפים. על מנת שהאירוע ייערך בצורה אופטימאלית וכל המשתתפים ייהנו בו, צריך לדעת כיצד לבחור את החברה הנכונה, כיצד לבחור את התפריט המתאים הנכון. 

לפני שאנחנו נציג כמה נקודות שיכולות לעזור לכם בתהליך הבחירה, חשוב לציין, מאחר ומדובר באירוע שנערך בשבת, הרי מן הסתם צוות החברה לא יכין את האוכל במקום אלא יכין אותו מבעוד מועד. כמו כן, מאחר ומדובר על אירוע גדול, ואירוע שאנחנו יודעים בדיוק מתי הוא אמור להיערך, הרי שיש להיערך לכך וצריך להזמין את החברה מספיק זמן מראש ולא ברגע האחרון היכנסו לפרטים מלאים>>>

כיצד בוחרים חברת קייטרינג בצורה נכונה

הנקודה העיקרית שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו היא, מה אנחנו מחפשים. איזה סוג תפריט, אילו מנות אנחנו רוצים להגיש במסגרת שבת חתן, כמה מנות, מה חשוב לנו להציע לאורחים שלנו. על פי זה, נוכל לבחור את המנות השונות שמוצעות לנו על ידי החברות השונות וכך נוכל לקבל החלטה באיזו חברה לבחור. 

חשוב שאנחנו נוודא שהחברה אכן יכולה לעמוד בתנאים שלנו, כלומר, לספק לנו הן את המנות שאנחנו מבקשים, אך מעבר לכך גם לספק אותן בזמן. מאחר ומדובר בארוחה שאמורה להיערך ביום שבת, הרי שאנחנו צריכים לקבל את כל המנות לפני כן, בין אם זה ביום חמישי או שישי. כמובן שזה צריך להיות בהתאם לסוג המנות ולמאפיינים השונים שלהן. 

נקודה אחרונה שאנחנו צריכים להתייחס אליה היא, אם אנחנו מחפשים קייטרינג לשבת חתן, אנחנו צריכים לבדוק מה הכשרות של הקייטרינג, על מנת שזה יתאים לנו וכן לאורחים שלנו.

אולי גם תאהב