מחברות ממותגות

חלוקה של מחברות ממותגות יכולה לסייע לכל חברה ובית עסק לקדם את המוניטין של המוסד, הדפסה של מחברות ממותגות משדרת מקצועיות, רצינות ואמינות והיא עוזרת להביא לשלמות את הרעיון המיתוגי של העסק, מרצ'נדייז של חברה עוזר לה להתקרב אל קהל הלקוחות שלה ואל האנשים שבאים איתה במגע עסקי.

מחברות ממותגות איך בוחרים אותן ולמי מחלקים?

בבואנו לבחור מחברות ממותגות שאותן נדפיס יש לקחת בחשבון מספר שיקולים לפני שמקבלים החלטה, הראשונה היא איזה סוג של מחברת יש להדפיס, האם מדובר במחברות גדולות, קטנות, עם סליל או בלי וכן צריך לקבוע מה תהיה איכות הדפים וכמה דפים יהיו בכל מחברת.

בחירת המחברת הנכונה תלויה מאוד בפונקציונאליות שתרצו להעניק לה, במידה והיא תשמש כפריט מיתוגי ותו לא אזי ברור שניתן לבחור במחברות הקטנות והזולות יותר, לעומת זאת אם מדובר במחברות אשר ייתכן וייעשה בהן שימוש אמיתי חשוב להדפיס מחברות איכותיות שכן מחברת לא טובה עלולה לפגוע בשם של בית העסק.

בחירת קהל היעד של המחברות משתנה בהתאם לצורך ולרצון של בעלי החברה, אפשרות אחת היא לחלק את המרצ'נדייז לעובדים, כך ניתן ליצור אחידות בין עובדי החברה ולוודא כי כולם עובדים עם אותו ציוד, כמו כן האנשים שיבואו איתם במגע יתרשמו מהרצינות והמקצועיות של החברה, במקרה זה הסיכוי שייעשה במחברות שימוש עולה.

אפשרות אחרת היא לחלק את המחברת לקהל הלקוחות של העסק, מתן מתנה שימושית תמיד עוזרת לשיפר הקשר בין הלקוח לבין העסק, הלקוחות ייצאו עם תחושה טובה וגם יהיה להם בבית פריט ממותג שיזכיר להם את בית העסק שלכם.

מה מדפיסים על מחברות ממותגות

ההדפסה הקלאסית היא הדפסה של הלוגו של החברה על המחברת, לצד הלוגו ניתן להדפיס עוד מגוון רחב של פרטים מגוונים, ניתן להשאיר את הכתובת של העסק, את מספר הטלפון של העסק או את כתובת את האינטרנט שלו. פריט נוסף שבתי עסק מדפיסים יותר ויותר לאחרונה הוא קוד QR למעשה מדובר בברקוד כזה שצילום שלו עם הטלפון הנייד ישלח את הלקוח לכל אתר שתבחרו.

קוד ה-QR הופך את האפשרויות לבלתי מוגבלות, אם אתם מחזיקים בעמדות מכירה אינטרנטיות תוכלו לשלוח את הלקוחות שלכם לשם, אחרת תוכלו לשלוח אותם לסרטון קידום של העסק, לדף פייסבוק או לאתר האינטרנט של החברה.

עלות המחברות הממותגות

העלות של המחברות הממותגות אינה גבוהה והיא משתלמת לכל בית עסק קטן, העלות של ההדפסה מצטמצמת ככל שכמות המחברות המוזמנות יורד, ניתן להגיד שבממוצע הזמנה של 100 מחברות A4 תעלה כ-2000 ₪ ושהזמנה של כמות גדולה יותר כמו 1,000 מחברות תעלה כ-11,500 ₪ מדובר בפער משמעותי של קרוב ל-10 שקלים ליחידה.

הדפסת מחברות וחלוקת ציוד משרדי לעובדי המשרד או ללקוחות החברה מהווה קידום משמעותי של המוניטין של החברה ושל הרצינות והמקצועיות שהיא משדרת.

אולי גם תאהב