כללי

יתרונות השימוש בתוכנת מערך הסעות

ענף התחבורה בישראל הוא אחד הענפים המרכזיים במשק והתפתחותו נחוצה לתפקוד יעיל ומודרני של המשק והכלכלה. מערכות התחבורה הן מנוף לצמיחה כלכלית ולפיתוח עירוני ואזורי, ובנוסף הן משפרות את רווחת התושבים ומסייעות בצמצום פערים כלכליים וחברתיים. כתוצאה מהגידול הטבעי המשמעותי באוכלוסייה החלו רבים לעבור לפרוורי הערים ועקב תחבורה ציבורית לא יעילה ומפותחת נאלצים ישראלים רבים להשתמש ברכבם הפרטי כדי להגיע לעבודה בזמן. 

בשנים האחרונות הגודש בכבישים הפך לבלתי נסבל בשל העלייה המשמעותית במספר כלי הרכב, וחברות וארגונים מחפשים פתרונות טכנולוגיים שיסייעו להם לקצץ באופן דרסטי בעלויות ההיסעים, הדלק והביטוחים. ארגונים רבים במשק מפעילים מערך הסעות עבור העובדים, הארגונים זקוקים לפתרון מתקדם שיאפשר להם לנייד את העובדים בקלות ממקום למקום, בהתאם לצרכים המשתנים של העסק, ותוך חיסכון משמעותי בהוצאות, בזמן ובמשאבים. בעזרת תוכנת ניהול מערך הסעות הארגון יכול לחסוך עלויות רבות, לנייד את העובדים בנוחות ובקלות ולהבטיח הגעה למקום העבודה בזמן וללא עיכובים.

תוכנה מתקדמת לניהול יעיל וחסכוני של מערך ההסעות בארגון

תוכנה לניהול הסעות עובדים מציעה פתרון מקיף לכל צורכי ההסעות של הארגון, במערכת המתקדמת מעניקה שליטה מלאה במערך ההסעות, בקרה מושלמת של תהליכי ההסעה, כלים לתכנון יומי, שבועי או חודשי של ההסעות בהתאם לצרכים המשתנים של הארגון ועובדיו, כלי ניטור לצורך ניתוח נתונים ושיפור תמידי של מערך ההסעות ועוד. חשוב לציין כי התוכנה המתקדמת מתממשקת עם מערכות צד שלישי, לכן הארגון מקבל פתרון הוליסטי ומקיף במערכת אחת.

ניהול מערך הסעות במערכת אחת מבטיח חיסכון משמעותי בהוצאות הארגון, חיסכון בזמן, תפעול מיטבי של ההסעות והגעה מהירה אל העבודה ללא עיכובים וללא צורך למצוא פתרונות לחנייה. חשוב לציין כי בתקופת הקורונה ארגונים רבים נאלצים לשנות את תדירות וזמני ההסעות לעובדים, לכן חשוב להטמיע פתרון טכנולוגי גמיש המסייע לארגון לנהל את מערך ההסעות בהתאמה מדויקת לצרכים המשתנים בתדירות גבוהה.  

מידע כללי על הפתרון הטכנולוגי לניהול מערך ההסעות בארגוני ובחברות

תוכנה לניהול מערך ההסעות של הארגון מבוססת על SAAS ובינה מלאכותית, המערכת המתקדמת מסייעת למקבלי ההחלטות ולגורמים הרלוונטיים בארגון לנהל את מערכי ההסעות בצורה חסכונית ויעילה, המערכת מציעה מסלולי נסיעה אופטימליים לאחר ניתוח יומיומי של צירי התנועה וזאת במטרה לחסוך זמן ומשאבים רבים. המערכת מתכננת את מסלולי הנסיעה היעילים והחסכוניים ביותר, כך הארגון יכול לחסוך גם בכוח אדם ובכמות הרכבים על הכביש. באמצעות המערכת המתקדמת ניתן לפקח ולבצע בקרה רציפה ומלאה על הנהגים, מיקום רכבי ההסעות, מסלולים ועוד.

מהם היתרונות המרכזיים של שימוש בתוכנה לניהול מערך הסעות

  • התוכנה המתקדמת מבטיחה חיסכון משאבים משמעותי לארגון החל מהיום הראשון.
  • ניהול מערך הסעות חכם ויעיל המבוסס על בינה מלאכותית.
  • המערכת מתכננת צירי נסיעה אופטימליים.
  • אפשרות לתכנון נסיעות שיתופיות כדי לחסוך עוד יותר בהוצאות התחבורה וההסעה.
  • כלי ניהול ודוחות מובנים במערכת.
  • ממשקים נוחים וידידותיים למשתמש.
  • אינטגרציה למערכת היסעים של חברות צד ג'.

אולי גם תאהב