פנאי ונופש

5  אטרקציות הכי שוות

משפחות, מקומות עבודה, ארגונים, עמותות, בתי ספר ותנועות נוער, מחפשים באופן קבוע פעילויות ואטרקציות שונות אשר יאפשרו להם לבלות וליהנות, לייצר זמן איכות משותף. מדובר על פעילויות שאמורות להתאים לכל המשתתפים, ללא הבדל של גיל, מין או מאפיינים אחרים.

כפי שאנחנו יכולים להניח, ישנן לא מעט אטרקציות ופעילויות אשר ניתן ליהנות מהן ביחד. באופן טבעי, זה תלוי במיקום שלהן, תלוי במשתתפים ובכמות שלהם, וכן זה תלוי במועד ובתנאים סביבתיים שונים. החוכמה היא לדעת כיצד לבחור את האטרקציה הרלוונטית לכולם.

כיצד בוחרים אטרקציות בצורה נכונה

מאחר וישנן לא מעט אטרקציות המיועדות למשפחות, מקומות עבודה, ארגונים וגופים שונים, אזי שצריך לדעת כיצד לבחור את האטרקציה הרלוונטית עבורנו. כמו שציינו קודם לכן, ישנם מאפיינים מסוימים שיכולים להשפיע על הבחירה, כמו למשל, כמות המשתתפים, מאפייני גיל, מין, תחומי עניין, וכן נסיבות אובייקטיביות כמו למשל, המיקום בו מתבצעת הפעילות, מועד בשנה, מזג אוויר ועוד.

אך ישנם היבטים נוספים שיכולים להשפיע. למשל, אם אנחנו בוחרים ללכת אל חוויהמה בכנרת לצורך אטרקציה של שייט, אזי שאנחנו צריכים לדעת מתי להגיע אל המקום, איך להגיע אליו באופן שישרת אותנו. זאת על מנת שלא נגיע לשם מהמרכז מבלי למלא את היום בפעילויות נוספות. זה יכול להיות מעט מדי.

היבט נוסף שאנחנו צריכים להתייחס אליו, זה אופי הפעילות, כך שלא יהיה משעמם מדי או מעייף מדי. למשל, אם אנחנו יוצאים לפעילות בשטח, זה בהחלט יכולה להיות פעילות מעייפת, ועל כן מוטב לא לקבוע עוד פעילות לאחר מכן. מצד שני, זה יכול להזמין מקום במסעדה או ספא, בשביל שנוכל ליהנות לאחר מכן מפעילות שקטה ושלווה.

5 אטרקציות שתוכלו להנות מהן

חוויהמה – כאמור, מי שרוצה ליהנות מחוויה ייחודית ושונה, מוזמן להגיע אל חוויהמה בכנרת. מדובר על אטרקציה של שייט בימה, עם כל המשפחה, חברים או עובדים. במהלך השייט אפשר לארגן גם ארוחה טובה לכל המשתתפים וכך כולם יוכלו ליהנות מזמן איכות נעים ויוצא דופן.

טיולי אופניים – בלא מעט מקומות בארץ אפשר לערוך טיולי אופניים בשטח. ישנם לא מעט מסלולים בהם אפשר לרכב, בין אם זה בשטח ובין אם זה בעיר. ניתן לעצור מעת לעת, להתרשם מהנוף ומהאווירה מסביב.

טיולי איזי ריידר – אחד הכלים החדשים המיועדים לניידות בשטח ובעיר הוא איזי ריידר. מדובר על כלי שנוסע על מהירות של עד 40 קמ"ש, ובעזרתו אפשר ליהנות מחוויה יוצאת דופן ומיוחדת, בכל מקום אליו מגיעים.

יום קולנוע – כל מי שרוצה לייצר יום כיף לבני המשפחה או לעובדים, יכול לשכור אולם קולנוע וליהנות מסרט בהצגה אישית. זה יכול לכלול גם ארוחת ערב במקום או מסיבה קטנה למשתתפים באירוע.

טיול – אטרקציה סטנדרטית אך מיוחדת, טיול באתר היסטורי, טיול בעיר בשעות הערב או בכל מקום אחר מיוחד כשלעצמו.

לייזר טאג בשטח – פעילות המשלבת ספורט, אדרנלין, חשיבה טקטית והרבה כיף!

 

 

 

 

 

אולי גם תאהב